sobota, 28 września 2024 17:18

Nabór w Akademii Piłkarskiej Wilgi Garwolin

Jeśli twoje dziecko urodziło się między 2018 a 2019 rokiem i chce zostań piłkarzem, nie czekaj i zgłoś się do Akademii Piłkarskiej Wilgi Garwolin.  Najlepsze metody szkoleniowe, wykwalifikowana kadra, aktywne spędzanie wolnego czasu, indywidualna opieka, miła atmosfera, rozgrywki ligowe i turnieje, nowoczesne zarządzanie, świetne warunki. To atuty Akademii Piłkarskiej Wilgi Garwolin, która zaprasza dzieci urodzone od 2018 do 2019 roku.

09.08.2022 08:34
Siódme miejsce w MP dla Zdrowia

Na siódmym miejscu Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Plażowej zakończyła drużyna Zdrowia Garwolin, która na plaży w Gdańsku wygrała jedno spotkanie. Nad Bałtyk Zdrowie udało się w okrojonym składzie, m.in. bez IV-ligowców Wilgi Garwolin. W grupie eliminacyjnej nasi zanotowali trzy porażki – z Hemako Sztutowo 5:7, UKS Milenium Gliwice 3:10 oraz KP Łódź 4:8.

08.08.2022 08:05
Punkt na rozpoczęcie sezonu

Wyjazdowym remisem 2:2 z MKS Przasnysz zakończył się pierwszy mecz w sezonie Wilgi Garwolin. GKS po 50 minutach spotkania prowadził 2:0. Na inauguracyjny mecz w nowej IV lidze Wilga udała się do Przasnysza. Gospodarze z północnego Mazowsza zyskali optyczną przewagę w pierwszych minutach gry. Później do głosu doszli goście, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce MKS. W 36. minucie Damian Papiernik wypatrzył w polu karnym Tomasza Paszkowskiego i było 1:0. Z takim rezultatem zawodnicy udali się do szatni.

07.08.2022 17:48
Wilga Garwolin rozpoczyna sezon [skarb kibica]

30 zawodników liczy kadra Wilgi Garwolina na sezon 2022/2023. Pierwszy ligowy gwizdek już niedzielę w Przasnyszu. To będzie wyjątkowy sezon dla GKS. W rok 100-lecia istnienia, zespół rozpocznie 11. sezon w „nowej” IV lidze. Stworzenie jednej ligi na tym poziomie to już niemal „zawodowstwo”. Złożona w większości z młodych zawodników (średnia wieku 23,5 lat) drużyna będzie próbowała namieszać w silnej stawce mazowieckich IV-ligowców.

04.08.2022 10:44
Emilia Mazek druga w Biegu Powstania Warszawskiego

30 lipca odbył się w Warszawie Bieg Powstania Warszawskiego, w którym wzięło udział prawie 7 tysięcy biegaczy pragnących uczcić pamięć Powstańców z 1944 roku. Zawody zostały zorganizowane wieczorem, bieg na 5 km rozpoczął się o godzinie 20.30, a bieg główny na dystansie 10km o 21.00. Na tym dystasie w kategorii kobiet, zwyciężyła olimpijka, Iwona Bernardelli, z Prefbetu Śniadowo Łomża, która uzyskała 34 minuty i 18 sekund. Na bardzo wysokiej, drugiej pozycji, w czasie 35.33s, finiszowała  biegaczka Wilgi Garwolin, Emilia Mazek. Trzecia na mecie Patrycja Hypś z Warszawy, straciła do naszej biegaczki prawie półtorej minuty.

04.08.2022 07:20
Zdrowie utrzymało się w Ekstraklasie

Dzięki bardzo dobrej postawie w drugim turniej Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej, zespół Zdrowia Garwolina zapewnił sobie utrzymanie w elicie. Po pierwszym turnieju, rozgrywanym w Poddębicach, garwolińska drużyna miała na koncie tylko trzy punkty i zajmowała przedostatnie miejsce, które groziło degradacją do I ligi. W dniach 29-30 lipca, w Gliwicach, rozegrano drugie turniej Ekstraklasy.

02.08.2022 15:12
Sparingowe ostatki Wilgi Garwolin

Po zwycięstwie 4:1 z KS Warka Wilga Garwolin wypatruje najbliższego rywala, którym będzie, na inaugurację forBet IV ligi, MKS Przasnysz. Z sześciu sparingów, które GKS rozegrał od początku lipca, cztery zakończyły się zwycięstwami. Wczoraj w Warce, w ostatnim test meczu, podopieczni Karola Zawadki pokonali miejscowy KS 4:1. Do przerwy był remis 1:1. Wynik otworzyli gospodarze. Na to trafienie odpowiedział Szymon Rudzki, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Dominiku Jarku.

31.07.2022 08:48
Hokejowe zwycięstwo Wilgi

Na 10 dni przed inauguracją IV ligi, Wilga Garwolin pokonała mistrza radomskiej ligi okręgowej LKS Promna 4:3 (1:2). Piąty sparing w letnim okresie przygotowawczym GKS rozegrał wczoraj na wyjeździe. Do przerwy prowadzili miejscowi, którzy jeszcze nie tak dawno rywalizowali z Wilgą na boiskach IV ligi. W poprzednim sezonie zespół z Promnej wygrał radomską okręgówkę i zagra w nowej V lidze.

28.07.2022 05:38
Podwójne granie Wilgi

Zwycięstwem 4:1 z V-ligowym Milanem Milanówek oraz remisem 5:5 z Orłem Unin (LO) zakończyły się sobotnie sparingi Wilgi Garwolin. Oba mecze kontrolne (nr 3 i 4) zostały rozegrane w Uninie. Najpierw GKS mierzył się z niedawnym ligowym rywalem. Zwycięstwo 4:1 z Milanem Milanówek przyszło dosyć łatwo. Dublet ustrzelił Dominik Jarek, który tym razem wystawiony był bliżej linii napadu. Gole dołożyli także Grzegorz Piesio oraz Sebastian Papiernik.

25.07.2022 11:33
Jagoda Jonak ponownie w Finale MP w pływaniu

Ostrowiec Świętokrzyski był gospodarzem rozgrywanych w dniach 14-17 lipca Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 16 lat, w których udział wzięło 360 zawodników z 110 klubów z całej Polski. Wśród nich czwórka była reprezentantów UKS Delfin Garwolin. Klub z Garwolina reprezentowali: Jagoda Jonak, Julia Karczmarczyk, Tomasz Grzegrzółka oraz Piotr Więckowski, którzy na co dzień trenują pod okiem trenera Wojciecha Mianowskiego. Podczas zawodów bardzo dobrze zaprezentowała się Jagoda, która drugi raz z rzędu na Mistrzostwach Polski awansowała do Finału B. Tym razem w rywalizacji 200 m stylem klasycznym i, podobnie jak w grudniu, 200 m stylem motylkowym.

19.07.2022 12:55
Wysoka porażka w sparingu z V-ligowcem

Po mikrocyklu ciężkich treningów wydolnościowych, Wilga Garwolin zagrała słaby sparing. GKS przegrał z niedawnym rywalem z IV ligi – Naprzodem Skórzec 1:4 (1:3). GKS uległ wysoko spadkowiczowi ze Skórca. Jedynego gola na 1:1 strzelił w pierwszej połowie Tomasz Paszkowski. – Słaby mecz w naszym wykonaniu. Było widać „ciężkie nogi” po mikrocyklu – komentuje trener Karol Zawadka.

16.07.2022 17:24
Zdrowie 11. w Pucharze Polski. „Magi” królem strzelców

Na 11. miejscu rozgrywki Pucharu Polski w Beach Soccerze zakończył zespół Zdrowia Garwolin. Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin „Magi” Makulec. Najlepsze drużyny w piaskowej odmianie futbolu spotkały się w dniach 8-10 lipca w Brzeźnie. Zdrowie Garwolin w grupie odniosło dwa wysokie zwycięstwa z Saints Łódź 13:6 oraz KTS Frombork 18:1. Porażka z BSC Termy Poddębice 1:7 nasi zajęli drugie miejsce w grupie. To jednak nie wystarczyło aby awansować do ćwierćfinału. Zabrakło lepszego bilansu bramkowego.

12.07.2022 11:04
Puchar Wójta Gminy Łaskarzew dla Drukarni Ragus

Na boisku w Krzywdzie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew. Trofeum wzniósł zespół Drukarni Ragus. Do Krzywdy przybyło wczoraj osiem silnych zespołów kategorii open. Mecze rozgrywane były w dwóch czterozespołowych grupach. Do fazy pucharowej awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Mistrzami turnieju zostali nasi gracze Drukarni Ragus, którzy w finale pokonali po rzutach karnych Wiktora (0:0, k. 3:1). W spotkaniu o brąz lepsza okazała się ekipa Bes Meals Football Team, która wygrała z Championem Błażej 2:1.

10.07.2022 17:57
Zwycięski pierwszy sparing

Jednobramkowym zwycięstwem zakończył się pierwszy letni sparing Wilgi Garwolin. GKS pokonał Świdniczankę Świdnik 2:1 (1:1). Na spotkanie z przedstawicielem IV ligi lubelskiej Wilga wybrała się wczoraj. Trener Karol Zawadka nie mógł skorzystać z kilku zawodników, którzy walczyli w barwach Zdrowia Garwolin w turnieju Pucharu Polski w piłce plażowej.

10.07.2022 17:44
Grecki czempionat tancerek z Garwolina

Dream Team Senior z MG-T UKS „NO NAME” Garwolin wygrywając tegoroczne Mistrzostwa Polski Cheerleaders zdobył nominację do kadry narodowej w kategorii Senior Team Cheer Pom na Mistrzostwa Europy w Atenach. Do Grecji na zawody poleciała reprezentacja 19 tancerek (17 z klubu „NO NAME” Garwolin oraz dwie z zespołu „Flimero” z Tyczyna). Dziewczęta na miejscu były dwa dni wcześniej, dzięki temu mogły odbyć tam trening, przygotować się do zawodów i odpocząć.

09.07.2022 20:00