reklama

„Recepta na szczęście” już 6 czerwca w Garwolinie

Opublikowano: 28 maj 2024, 10:12 Kategoria Kultura
garwolinrecepta na szczęście
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Już 6 czerwca (czwartek) w Kinie Wilga odbędzie się romantyczny spektakl komediowy z muzyką na żywo „Recepta na szczęście”.

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim. Szukająca miłości Kasia, która dopiero rozpoczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście. Temperamentna Kleo z bagażem doświadczeń sercowych, żyjąca nadzieją, że kiedyś spotka swoje wymarzone szczęście oraz Seniorka Gina wciąż jeszcze aktywna, energiczna, niepogodzona z upływem czasu. Wszystkie traktują Doktora bardziej jako przyjaciela, powiernika ich myśli niż lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy Country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie lekarskim i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór! W obsadzie: doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis, Kleo: Aleksandra Nieśpielak, Kasia: Emilia Szmolke, Gina: Anna Korcz / Grażyna Zielińska / Dorota Gorjainow, Pacjent: Michał Felek-Felczak / Daniel Roman, muzycy (piano, sax): Andrzej Perkman / Marcin Gańko / Michał Borowski. Scenariusz, reżyseria, muzyka: Aleksandra Nieśpielak.

reklama


Spektakl 6 czerwca o godz. 19 w Kinie Wilga w Garwolinie. Bilety w cenie 125 zł. dostępne pod numerem tel. 504 036 220 (bez dodatkowej opłaty) oraz na kupbilecik.pl i biletyna.pl.

mat. pras.

RNS


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama