sobota, 28 września 2024 23:30

11. kolejka LO: Wygrywa tylko Unin

Minimalne porażki w 11. kolejce siedleckiej Ligi Okręgowej zanotowały drużyny Sępa Żelechów i Hutnika Huty Czechy. Trwa zła passa Zrywu Sobolew. W derbach Orzeł Unin lepszy od Wilgi Miastków. Na długo mecz z Orłem Łosice zapamiętają zawodnicy Sępa Żelechów. Po stronie gospodarzy panował festiwal nieskuteczności. ? Przegraliśmy mecz na własne życzenie. Byliśmy przez 80 proc. czasu na połowie przeciwnika, ale żadnej sytuacji nie udało się wykorzystać ? komentuje trener Sępa Marcin Cieśla. Goście w spotkaniu rozgrywanym w Żelechowie mieli dwie okazje do zdobycia bramki, wykorzystali jedną. W pierwszej połowie zawodnik Sępa stracił piłkę w środku pola. Po przejęciu rywal wyprowadził skuteczną kontrę.

Sęp Żelechów ? Orzeł Łosice 0:1 (0:1)
Sęp: Frankowski, Zackiewicz, Cieśla, M. Skwarek, Łukasiak, J. Mazurek, Cegiełka, Pogorzelski, P. Skwarek, Brych, P. Mazurek oraz Gajownik, Marchlak, Goliszewski, Leszek.

- Gdybyśmy nie stracili bramki w 44. minucie do szatni, to mecz mógłby inaczej wyglądać ? przyznaje trener Hutnika Tomasz Barej. Jego zawodnicy minimalnie ulegli liderowi w Skórcu. Przed zdobyciem gola gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Po zmianie stron dwukrotnie sam na sam z bramkarzem znalazł się Łukasz Kowalski z Hutnika, podobnie jak Maciej Bogdanowicz. Niestety dla gości nie padło wyrównanie. ? Spotkanie mogło się rozstrzygnąć w obie strony. Mecz był wyrównany z lekką przewagą Skórca ? dodaje trener.

Naprzód Skórzec - Hutnik Huta Czechy 1:0 (1:0)
Hutnik: Rękawek, Krupieńczyk, Trzmiel (Goździk ), R. Wardak, Trzciński , Kowalski, A. Wardak, J. Wardak, R. Głąbicki, Jesień (Sęk), Piesio (Bogdanowicz).

Czwartej porażki z rzędu doznał Zryw Sobolew. Bilans bramkowy podopiecznych Andrzeja Goliszewskiego z ostatnich przegranym spotkań to 3:21. W drugim kolejnym meczu z rzutu karnego trafił Tomasz Marcińczak.

ŁKS Łochów ? Zryw Sobolew 5:1 (2:1)
Bramka dla Zrywu: Tomasz Marcińczak (karny)
Zryw: Mirowski, Michalec (Kwaśniak), Zackiewicz, P. Kazimierak (Poboży), Dziubak, Tywanek, Więckowski, Marcińczak, Włodarczyk (Czyżewski), W. Kazimierak, Wiśnioch.

Świadkami zaciętego meczu byli kibice w Uninie. Miejscowy Orzeł prowadził już z rywalem zza miedzy 2:0. Wilga Miastków zdołała wyrównać. W końcówce bramkarz gości musiał się ratować faulem do wychodzącego na czystą pozycję zawodnika gospodarzy. Za to zagranie Mateusz Czarny otrzymał czerwoną kartkę, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył z 11 metrów Łukasz Piesio.

Orzeł Unin ? Wilga Miastków 3:2 (1:0)
Bramki: Leszek Parzyszek, Cezary Krzyśpiak, Łukasz Piesio (karny) - Maciej Belka, Michał Biedrzycki
Orzeł: Domarecki, D. Brych (A. Brych), Mateusz Mikulski, P. Brych, Pałyska, Pieso, Ł. Ziółek (Marcin Mikulski), P. Ziółek, Kajtowski (Kisiel), Krzyśpiak, Parzyszek.
Wilga: Czarny, Cichecki, Zając, M. Biedrzycki, Bogusz, Baran (Szeląg), Zieliński, Domanski (K. Kondej), Matysek, Frelik, Belka.