niedziela, 29 września 2024 01:15

Hokejowe porażki Wilgi

Wysokimi porażkami zakończyły się dwa sobotnie sparingi Wilgi Garwolin. Najpierw druga drużyna uległa Józefovii Józefów 1:6, później IV-ligowiec musiał uznać wyższość Powiślaka Końskowola 4:6. Najpierw rezerwy GKS zagrały w Józefowie z Józefovią (występującą w LO). Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem wyżej notowanych przeciwników 6:1. Jedynego gola strzelił Dawid Domarecki.

Popołudniu w Miętnem pierwszy zespół zmierzył się z lubelskim IV-ligowcem. Po 20 minutach Wilga prowadziła z Powiślakiem Końskowola 2:0 po golach Kamila Piotrowskiego i Tomasza Paszkowskiego. Na przerwę drużyna z Garwolina schodziła z prowadzeniem 3:1. Gola dorzucił Kacper Kozikowski. Niestety po przerwie festiwal błędów indywidualnych zawodników GKS sprawił, że to zespół z Końskowoli wygrał 6:4.

- Tak naprawdę to wynik powinien być 8:2 dla nas, bo tyle bramek strzeliliśmy sobie praktycznie sami. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, druga fatalna – skomentował krótko trener Wilgi Karol Zawadka.

Dobrą wiadomością jest powrót do Wilgi Piotra Grobera, który jesienią wystąpił w siedmiu meczach III-ligowej Stali Stalowa Wola. Napastnik wraca do gry po kontuzji.

Za tydzień Wilga II zagra z Hutnikiem Huta Czechy (Miętne), a IV-ligowiec zmierzy się z OKS Otwock. Obaj przeciwnicy reprezentują poziom ligi okręgowej.

Wilga Garwolin – Powiślak Końskowola 4:6 (3:2)
Bramki dla Wilgi: Kamil Piotrowski, Tomasz Paszkowski, Kacper Kozikowski, Dominik Jarek
Wilga: testowany, Piotrowski, Kozikowski, Talar, Grzegorczyk, Piesio, Wągrodzki, Kowalski, Papiernik, Rudzki, Paszkowski oraz Pura, Alot, Jarek, Zabiegałowski, Szczepek, Grober.

Wojtek63 27.02.2022 09:20
26. lutego 2022. Miniturniej w Bełchowie (łódzkie) Mecze 2 x 30 min. Mszczonowianka- Zryw Wygoda (IV liga łódzka) 0:0 Mszczonowianka- Unia Skierniewic e (III) 1:5 ( 1:4) Bramka dla Mszczonowianki: 33 (Jakub Grzeszczak - na 1:3) Kadra Mszczonowianki: Daniel Leszczyński, Hubert Gutkowski, Mateusz Jeliński, Aleksy Wiśniewski, Piotr Wójcik, Konrad Szkopiński, Damian Chełmiński, Jakub Grzeszak, Patryk Kubicki, Mikołaj Napora, Adam Filipiuk, Michał Janik, Dawid Poddębniak, Patryk Czarnecki, Damian Pociech i 3 zawodników testowanych. Wypowiedź trenera Mszczonowianki: Mykoła Dremliuk – trener Mszczonowianki: W meczu z Naprzodem słabsza była pierwsza połowa. Mieliśmy sytuacje do zdobycia bramki, ale też mogliśmy ją stracić. W drugiej połowie zrobiliśmy wszystko lepiej i wygraliśmy ten mecz. Ze Zrywem zagraliśmy dobry mecz. Zabrakło Nam ostatniego podania i skuteczności. Unia z kolei pokazała, że nie przez przypadek jest czołowym zespołem III ligi. Drużyna ta wykorzystała nasze proste błędy w defensywie. Na plus na pewno trzeba zaliczyć dobre stałe fragmenty gry, jednak było to za mało na tak dobrze dysponowanego rywala. Informacje zostały zaczerpnięte ze stron: https://www.facebook.com/ksmszczonow oraz http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=403&id_sezon=99

Wojtek63 27.02.2022 09:19
23. lutego 2022. Zielonki Parcele. Naprzód Stare Babice (do 2012 Naprzód Zielonki) – Mszczonowianka 0:3 (0:0). Bramki: 50 (Napora), 59 (Kubicki) , 84(Obiała). Pierwsza połowa była wyrównana. Było dużo walki. Obie drużyny stworzyły w sumie trzy sytuacje, które mogły zmienić wynik meczu jednak napastnikom obydwu drużyn zabrakło szczęścia. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Dopiero druga połowa pokazała, że między tymi drużynami jest jednak różnica jednej ligi a górą był zespół Mszczonowianki. Wszystko dobrze dla tej drużyny rozpoczęło się w 50 minucie, kiedy to wynik spotkania po zagraniu Patryka Kubickiego otworzył Mikołaj Napora i było 1:0 dla Mszczonowian. W 59 minucie tym razem sam Patryk Kubicki wykończył akcję po zagraniu Aleksego Wiśniewskiego i było już 2:0 dla Mszczonowianki. Po tym okresie mecz znów się wyrównał a na rozstrzygnięcie końcowe trzeba było czekać do samej końcówki. Wtedy to w 84 minucie bramkarz Naprzodu obronił strzał Patryka Kubickiego ale przy dobitce Patryka Obiały był już bezradny. Skład Mszczonowianki: Daniel Leszczyński, Michał Janik, Dawid Poddębniak, Anthony Chukwuemeka, Patryk Czarnecki, Jakub Grzeszak, Damian Pociech, Mikołaj Napora, Patryk Kubicki, Adam Filipiuk, Hubert Gutkowski, Aleksy Wiśniewski, Mateusz Jeliński, Piotr Wójcik, Konrad Szkopiński, Damian Chełmiński, Jakub Przybył, Mateusz Janus i 2 zawodników testowanych

MKS 26.02.2022 16:43
Józefovia gra w LO Warszawa nie IV lidze.