niedziela, 29 września 2024 01:17

KTS Weszło lepsze od Wilgi

W drugim zimowym sparingu IV-ligowa Wilga Garwolin przegrała w Miętnem z liderem warszawskiej okręgówki KTS Weszło 1:3 (0:2). Już do przerwy goście ze stolicy prowadzili 2:0 po indywidualnych błędach zawodników GKS. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Tomasz Paszkowski. Niedługo później bliski wyrównania był Grzegorz Piesio. W drugiej połowie przyjezdni udokumentowali swoją przewagę strzelając jeszcze jednego gola.

- Widać było dzisiaj duże zmęczenie u chłopaków, co było efektem ciężkim treningów. Takiej reakcji na obciążenia można było się spodziewać – komentuje trener GKS Karol Zawadka.

W zespole z Garwolina testowany był skrzydłowy, który wystąpił także w pierwszym meczu sparingowym. Ponadto zagrało dwóch nastoletnich zawodników, którzy są w orbicie zainteresowania klubu, w tym bramkarz.

5 lutego (sobotę) Wilgę czeka „podwójny” sparing z IV-ligowcami. W Miętnem o godz. 10 odbędzie się mecz z Podlasiem Sokołów Podlaski, a dwie godziny później ze Świdniczanką Świdnik.

Wilga II Garwolin dzisiaj pokonała w drugim sparingu Wilgę Miastków Kościelny 2:1.

Wilga Garwolin - KTS Weszło 1:3 (0:2)
Bramka dla Wilgi: Tomasz Paszkowski
Wilga: Wasążnik, Piotrowski, Kozikowski, Talar, Alot, Wągrodzki, Kowalski, Piesio, testowany I, Grzegorczyk, Paszkowski oraz testowany II, testowany III, Szczepek.