niedziela, 29 września 2024 05:23

Świętokrzyskie sukcesy MKS

W Suchedniowie odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz Trenerów i Instruktorów. Nie zabrakło tam zawodników MKS Garwolin. Do świętokrzyskiego wybrali się Maria Brzeźnicka, Krzysztof Walenda, Magdalena Nogal i Mariusz Nogal. Każdy z zawodników zdobył po dwa medale.

Gry pojedyncze kategorii 40+ wśród nauczycieli i pracowników oświaty wygrali Maria Brzeźnicka i Krzysztof Walenda. Wśród deblistek kategorii open wygrał duet Maria Brzeźnicka/Agata Kornacka (Suchedniów). W deblu kat. 40+ pierwsze miejsce zajęli Krzysztof Walenda i Marek Gałczyński (Suchedniów).

Rodzeństwo MKS udanie wystartowało w singlu kategorii 30+. W kategorii trenerów i instruktorów Magdalena Noga, podobnie jak Mariusz Nogal. Oboje wygrali miksta tej samej kategorii wiekowej.