niedziela, 29 września 2024 05:22

Srebrny medal Międzynarodowych Mistrzostw Mazowsza

W dniach 22-24 października w Zielonce odbył się XXI Mazovia Junior Cup, czyli Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w badmintonie. Wzięli w nich udział zawodnicy MKS Garwoli - Ewelina Arczyńska w kategorii U-13 oraz Ania i Tomek Kotlarscy w U-17. Srebrny medal Ania i Tomek zdobyli w grze mieszanej. Tomek w grze podwójnej z Szymonem Turskim awansował do ćwierćfinału przegrywając mecz o medal 19:21 i 19:21. W grze pojedynczej - do 16-stki, trafiając tam na późniejszego zwycięzcę turnieju.

Ania w grze podwójnej dziewcząt z Kają Ziółkowską - UKS Wschodnia 12 Kielce przegrała w grupie eliminacyjnej ze zwyciężczyniami mistrzostw (jako jedyne zawodniczki urwały im seta w turnieju) i ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscach 6-10.