piątek, 27 września 2024 19:16

Ustrzelił klasycznego hat-tricka

Wygrana Snajpera i dwie porażki ? Amura i Orła to bilans 10. kolejki warszawskiej B-Klasy. Klasycznym hat-trickiem popisał się zawodnik z Sośninki Cezary Krawczyk. Do jednego punktu zmalała strata Snajpera Sośninka do lidera warszawskiej B-Klasy Victorii II Sulejówek. Snajper ograł Rokolę Otwock Wielki 4:1, choć do przerwy przegrywał 0:1. Druga połowa była popisem jednego aktora. ? W ciągu 10 minut trzy bramki strzelił Cezary Krawczyk ? relacjonuje Damian Richert, prezes Snajpera. Trafienie dołożył też Mateusz Kępka.

Snajper Sośninka ? Rokola Otwock Wielki 4:1
Bramki dla Snajpera: Cezary Krawczyk 3, Mateusz Kępka
Snajper: Ł. Kępka, Wasilka, Wiśnioch, C. Krawczyk, Długosz, M. Kępka, Moczulski, A. Paszkowski (Kargol), W. Paszkowski (Ekert), Wichowski, Jóźwicki (K. Zowczak).

Atutu własnego boiska w wyjazdowym meczu z Vulcanem II nie wykorzystał Amur Wilga. Wynik otworzył Marek Głowala. Grający w roli gospodarzy na boisku w Wildze zawodnicy z Wólki Mlądzkiej do siatki rywali trafiali w drugiej połowie. W 70. minucie Vulcan II prowadził 2:1. Trzy minuty później wyrównał Głowala. Decydujące trafienie przeciwnicy Amura zadali w doliczonym czasie gry. Dla drużyny z Wilgi był to ostatni mecz w rundzie jesiennej. W ostatniej serii spotkań podopieczni Wiesława Woźniaka pauzują. Bilans to dwie wygrane, remis i siedem porażek.

Vulcan II Wólka Mlądzka ? Amur Wilga 3:2
Bramki dla Amura: Marek Głowala 2

Od prawie miesiąca bez punktu w lidze pozostaje Orzeł Parysów. Tym razem podopieczni Andrzeja Mikulskiego przegrali z zespołem KS Glinianka 1:4. W wyjazdowym meczu pierwsi bramkę strzelili goście. Paweł Anczarski I dobiegł do piłki wypuszczonej przez bramkarza rywali po strzale zza pola karnego. Do przerwy wynik był remisowy 1:1. Po zmianie stron bramki strzelali tylko miejscowi. W ostatnim meczu jesieni Orzeł zagra z Przelewem Glinianka. ? Może wreszcie uda nam się wygrać ? mówi trener Orła.

KS Glinianka ? Orzeł Parysów 4:1
Bramka dla Orła: Paweł Anczarski I
Orzeł: Ł. Kwiatkowski, Ł. Maruszak (R. Zawadka), Robakowski, P. Anczarski I, Jóźwicki, Kondej, Serżysko, D. Piętka, O. Maruszak, K. Kwiatkowski, P. Anczarski II.