sobota, 28 września 2024 19:22

Nieudana 6. kolejka LO

Tylko Wilga Miastków cieszyła się z punktów w 6. kolejce siedleckiej okręgówki. Wysokie porażki zanotowały drużyny Zrywu Sobolew, Orła Unin, Sępa Żelechów. W Trąbkach od miejscowego Hutnika lepszy okazał się Tygrys Huta Mińska. - To był mecz na remis 0:0 lub 1:1 ? przyznał po spotkaniu z Tygrysem trener Hutnika Tomasz Barej. Goście objęli prowadzenie w kontrowersyjnej sytuacji. W polu bramkowym faulowany był bramkarz Hutnika. Sędzia zamiast odgwizdać faul wskazał na rzut rożny. Po stałym fragmencie gry Tygrys trafił do bramki rywala. ? Po przerwie przeważaliśmy, mieliśmy słupek, 2-3 dobre sytuacje. W ostatnich minutach odkryliśmy się i nadzialiśmy na kontrę ? uzupełnia relację szkoleniowiec Hutnika.

Hutnik Huta Czechy -Tygrys Huta Mińska 0:2 (0:0)
Hutnik: Mucha, Trzmiel, Krupieńczyk, Śledź, Trzciński, R. Wardak (Ł. Zalewski), R. Głąbicki, Kowalski (Bogdanowicz), Zieliński, Goździk, Gawinek (B. Głąbicki).
Długo o remis w spotkaniu z ŁKS walczyli zawodnicy Orła Unin. Do przerwy podopieczni Cezarego Krzyśpiaka przegrywali 0:1. ? Dwie dobre sytuacje do wyrównania miał Łukasz Ziółek, ale to rywale mieli przewagę przez cały mecz. Dwie ostatnie bramki straciliśmy w końcówce ? przyznaje szkoleniowiec.

ŁKS Łochów - Orzeł Unin 4:0 (1:0)
Orzeł: Domarecki, Pałyska (Duchna), P. Brych, Ł. Piesio, Marcin Mikulski (D. Brych), A. Łubian, Kajtowski, Krzyśpiak, Ł. Ziółek, Parzysze (K. Łubian), Przemysław Kisiel (Paweł Kisiel).

Nieoczekiwanej porażki z LKS Ostrówek doznał na własnym boisku Zryw Sobolew. Gospodarze już do przerwy zostali rozjechani przez gości. Jedyne trafienie zaliczył Paweł Wasiulewski.

Zryw Sobolew - LKS Ostrówek 1:4 (1:3)
Bramka dla Zrywu: Paweł Wasiulewski
Zryw: Ulaszewski, Dziubak(Michalec), Zackiewicz, Kazimierak (Błachnio), Kwaśniak (Czyżewski), Wasiulewski, Tywanek, Więckowski, Marcińczak, Włodarczyk (Baran), Wiśnioch.

Niewiele do powiedzenia w spotkaniu z Jabłonianką miał Sęp. Żelechowianie do Jabłonnej Lackiej pojechali bez kilku podstawowych zawodników. ? Od początku mecz nam się nie układał. Wąskie boisko sprawiło, że po stracie pierwszego gola, Jabłonianka zaczęła murować dostęp do bramki. W końcówce odkryliśmy się. Dodatkowo popełnialiśmy błędy w obronie, które skutkowały kolejnymi bramkami dla gospodarzy ? relacjonuje trener Sępa Marcin Cieśla.

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Sęp Żelechów 5:0 (2:0)
Sęp: Frankowski, Kieliszek, Cieśla, Zackiewicz, M. Skwarek, Pogorzelski (Marchlak), Cegiełka, Michalik, J. Mazurek, Brych (P. Mazurek), Leszek (Goliszewski).

Niespodziewanie po komplet punktów w meczu z Victorią Kałuszyn sięgnęła Wilga Miastków. W ostatnich sekundach meczu bramkę na wagę trzech oczek strzelił Paweł Cichecki.

Wilga Miastków - Victoria Kałuszyn 2:1 (0:0)
Bramki dla Wilgi: Krystian Frelik, Paweł Cichecki
Wilga: Czarny, Ł. Biedrzycki, M. Biedrzycki, Celej, Bogusz, Cichecki, P. Kondej, Zieliński, Szczygielski, Frelik (B. Kowalski , Pasik), Wołoszka (K. Kondej).