sobota, 28 września 2024 19:24

W 5. kolejce okręgówki

5. kolejka spotkań siedleckiej okręgówki rozgrywana w środku tygodnia okazała się szczęśliwa dla Wilgi Miastków i Sępa Żelechów. Remis zanotował Orzeł Unin. Wyjazdowe porażki zaliczyli zawodnicy Hutnika Huty Czechy i Zrywu Sobolew. - O tym meczu chcemy jak najszybciej zapomnieć ? komentuje wczorajsze przegrane wyjazdowe spotkanie z Victorią Kałuszyn trener Hutnika Tomasz Barej. Zawodnicy z Trąbek po przerwie byli stroną dominującą, ale paradoksalnie to Victoria strzelała kolejne bramki. ? Zapomnieliśmy, że istnieje taka formacja jak obrona ? dodaje szkoleniowiec.

Victoria Kałuszyn -Hutnik Huta Czechy 6:2 (1:0)
Bramki dla Hutnika: Łukasz Kowalski, Michał Zieliński
Hutnik: Rękawek, R. Wardak (Trzmiel), Krupieńczyk, Śledź, Trzciński, J. Wardak, R. Głąbicki, Kowalski, Zieliński, Gawinek, Piesio.

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Orła Unin z MKS Małkinią. W zespole Cezarego Krzyśpiaka pojawił się Andrzej Brych, który przed sezonem postanowił zakończył piłkarską karierę.

Orzeł Unin - MKS Małkinia 2:2 (1:1)
Bramki dla Orła: Leszek Parzyszek, Piotr Brych
Orzeł: Domarecki, Pałyska, Mateusz Mikulski, P. Brych, Ł. Piesio, Marcin Mikulski (K. Łubian), Kajtowski (A. Brych), Leszek (Duchna), Ł. Ziółek, Parzyszek (Kisiel), A. Łubian.

Złą passę przerwali zawodnicy Wilgi Miastków, którzy sięgnęli po pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach. Po bezbramkowej pierwszej połowie bramkarz Orła Łosice pokonywany był 3-krotnie, w tym raz przez swojego vis a vis Mateusza Czarnego.

Wilga Miastków ? Orzeł Łosice 3:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Wołoszka, Przemysław Baran, Mateusz Czarny
Wilga: Czarny, Bogusz, Latuszek, Zając, R. Celej (Ł. Biedrzycki), Latuszek, Frelik (Domański), Kondej, Zieliński, A. Matysek, Wołoszka, Baran.

Do przerwy meczu Podlasie - Zryw nieoczekiwanie prowadzili goście. Bramkę z 30 metrów zdobył Jarosław Włodarczyk. Bramkarz z Sokołowa Podlaskiego nonszalancko podszedł do obrony strzału. Piłka skozłowała i wpadła do siatki.

- W drugiej połowie zarysowała się przewaga Podlasia. Rywale grali więcej piłką ze zmiennością pozycji. Dwie pierwsze bramki straciliśmy po nieupilnowaniu rywali w bocznej strefie. W końcówce odkryliśmy się i Podlasie strzeliło trzecią bramkę ? relacjonuje Andrzej Goliszewski, trener Zrywu.

Podlasie Sokołów Podlaski - Zryw Sobolew 3:1 (0:1)
Bramka dla Zrywu: Jarosław Włodarczyk
Zryw: Ulaszewski, Dziubak, P. Kazimierak, T. Zackiewicz, M. Tywanek, Wasiulewski, Więckowski, J. Włodarczyk (Baran), Kwaśniak (Błachnio), Marcińczak (Bieńko), Wiśnioch.

Po drugi komplet punktów w piątym meczu sięgnęli zawodnicy Sępa Żelechów. Podopieczni Marcina Cieśli pokonali Zorzę Sterdyń 3:1. W drugiej połowie gospodarze mieli ułatwione zadanie, bo za drugą żółtą kartkę z boiska zszedł zawodnik Zorzy.

Sęp Żelechów - Zorza Sterdyń 3:1 (1:0)