piątek, 27 września 2024 23:29

Lider był blisko [wideo]

Mimo gry, przez większość spotkania, z przewagą jednego zawodnika, Wilga Garwolin przegrała z KS Troszyn 0:1 w meczu 8. kolejki forBet IV ligi mazowieckiej. Przed dzisiejszym spotkaniem trener gospodarzy nie mógł skorzystać z dwóch podstawowych zawodników. Urazy wykluczyły z gry Filipa Gaca i Sebastiana Papiernika.

Mecz w Uninie rozpoczął się od czerwonej kartki dla bramkarza gości. Michał Subczyńśki nieprzepisowo powstrzymywał Emmanuela Obiego przed polem karnym. Z rzutu wolnego po chwili uderzał Grzegorz Piesio, ale trafił w słupek.

W dalszej części pierwszej połowy gra była wyrównana. Osłabieni gości zdołali strzelić gola. W 27. minucie, po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym, piłkę do siatki skierował Daniel Charkiewicz. Jeszcze przed przerwą po kolejnym strzale przyjezdnych futbolówka uderzyła w słupek.

W drugiej połowie Wilga biła głową w szczelny mur gości. Warta odnotowania była jedynie sytuacja z 67. minuty, kiedy Filip Wojtaś dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka po koźle obiła bramkę rywali. W doliczonym czasie gry z sytuacji sam na sam z rywalem wyszedł bramkarz Wilgi Jakub Bieliński.

W następnej kolejce Wilga na wyjeździe z Błonianką Błonie (23 września).

Wilga Garwolin – KS Troszyn 0:1 (0:1)
Bramka: 27` Daniel Charkiewicz
Czerwona kartka dla KS: 4` Michał Subczyński (za faul poza polem karnym)
Wilga: Bieliński, Grzegorczyk, D. Papiernik, Żurawski, Szulc, Kaczyński (79` Paszkowski), Wieczorek (65` Wojtaś), Piesio, Kowalski (88` Wągrodzki), Shakurau (70` Domarecki), Obi.

Wojtek63 21.09.2023 07:01
W rozegranym awansem meczu 7. kolejki siedleckiej LO Hutnik Huta Czechy wygrał u siebie z ŁDK Łosice 4:0 (2:0). Bramki zdobyli: Daniel Przybysz 10, Mikołaj Majsterek 20, Wojcjech Jonczak 48 i Arkadiusz Zalewski 51 min gry. Po za tym dla kibiców: działa nowy portal zamieszczający bardzo rzetelne relacje z meczów piłkarskich i innych zawodów sportowych w których uczestniczą kluby lub zawodnicy z powiatu garwolińskiego. Ten portal znajduje się tu: https://sportgarwolin.pl/, azakładka dotycząca piłki nożnej tu : https://sportgarwolin.pl/category/pilka-nozna/ Nic tylko życzyć Adminowi powodzenia w dalszych działaniach reporterskich.

Wojtek63 18.09.2023 06:39
Oto wyniki i miejsca w tabeli zespołów powiatu garwolińskiego po ubiegłym weekendzie. LO Warszawa I PKS Radość- Wilga II Garwolin 0:0 (14) Czerwona kartka: Wilga- 77 min (za drugą żółtą) Delta Warszawa- Promnik Łaskarzew. Mecz przełożony na 25 września. (10) LO Siedlce Zryw Sobolew – Feniks Siennica 0:1 (0:0). (6). Bramka: 84 min. Orzeł Unin- Podlasie II Sokołów Podlaski 5:0 (0:0) (7) Promnik Gończyce- MKS Małkinia 1:2 (…) (14) ULKS Gołąbek- Hutnik Huta Czechy 7:1 (2:1). (15) Bramki: ULKS- 11, 43, 51, 70, 79, 81 i 85 min. Hutnik- 4 min gry. Czerwona kartka: Hutnik- 29 min. ŁDK Łosice- Sęp Żelechów 4:1 (3:0). (16) Bramki: ŁDK- 11, 40, 45 i 65 min. Sęp- 90+ (k) A Klasa Siedlce Grodzisk Krzymosze- Wilga Miastków Kościelny 1:0 (…). (7) A Klasa Warszawa II KS Wesoła- Orzeł Parysów 4:2 (2:1) (12) Bramki: Wesoła- 38 , 40, 85 i 89 min gry. Orzeł- 25 min (Dominik Jarek), 72 (k; Bartłomiej Sitarek). Czerwona kartka: Orzeł ( B. Sitarek w 88 minucie gry za drugą żółtą) B Klasa Warszawa II Wisła Maciejowice- Amigos Warszawa 4:1 (1:1) (1) Bramki: Wisła- 25 , 65, 74 i 82 min. Amigos 35 min Sokół Kołbiel- Amur Wilga 1:1 (0:1) (5) Bramki: Sokół- 47 min. Amur- b/d KS Puznówka 1996- Piorun Warszawa 0:6 (0:1). (12 ostatnie) Bramki: 42, 64, 74, 76, 85 i 90+ min gry.

do konio 17.09.2023 11:49
Nasze boisko jest zamknięte do 1lipca

Konio 17.09.2023 10:55
Troszyn to wybiegany zespół młodych walczaków ,nie było widać różnicy, że graja w 10 ,pressing z ich strony przyniósł efekty i popełniliśmy z pomocą wiatru błąd który skrzętnie wykorzystali.Niestety trzeba dodać jedną rzecz boisko w Uninie to KLEPISKO absolutnie nie nadaje się do gry na tym poziomie rozgrywkowych ,tragedia Wilgi jest granie na tym czymś. Nie mam pretensji do gospodarzy obiektu bo dali co mogli ,ale nie wiem nie można było załatwić całej rundy na wyjeździe jak bodajże 8 lat temu przy odwadnianiu boiska?To granie u siebie i nie u siebie odbije się na końcowym wyniku Wilgi w tabeli i kto wie czy nie ześle nas do V ligi.W III lidze sytuacja jak w zeszłym sezonie dwa nasze zespoly na spadkowych pozycjach wiec powtórka z zeszłego sezony możliwa spadek co sezon z tak silnej grupy pięciu zespołów uważam za BANDYCTWO ,liga powinna mieć 20 zespołów i niech mi nikt nie pier...i ,że to będzie ciężko grac ,bo pogoda się zmieniła i sezon teraz może byc do Bożego Narodzenia,chociażby zeszły rok cały listopad idealny do grania, zresztą czy z tego poziomu rozgrywkowego są powołania do kadry narodowej że tydzień gry dłużej przy dołożeniu jednej środy to taka tragedia.Mazowia potwierdza moje prognozy prezes Kuc musi się udać do Troszyna po poradę jak budować zespół, Zabki pokonały mocnego Hutnika a Raszyn niespodziewanie Blonianke,Piaseczno spokojnie ograło Józefowie ciekawe jak dziś Weszlo,Mazur Karczew w tym sezonie nie będzie powtórki zeszłego.Pozdrawiam!!!!konio

Adam 17.09.2023 08:01
Kolejne punkty stracone. Wydawało się ,że czerwona kartka dla bramkarza Troszyna już w 5 minucie gry pomoże zdobyć punkty. Tak jednak się nie stało.Drużyna gości bardzo umiejętnie się broniła a do tego miała bardzo szybkich napastników i w środku rozgrywającego Ruiza, którzy raz po raz stwarzali sobie groźne sytuacje i Wilga była w opałach. Niestety nie udało się zdobyć chociaż 1 punktu.Sytuacja robi się poważna. Pamiętając poprzedni sezon może więcej niż 3 drużyny spadać z ligi. Niespodzianka w tej kolejce to wygrana Raszyna z Błonianką z którą to następny mecz rozgrywa Wilga. Może pójdzie tak jak Raszynowi i coś przywieziemy z trudnego terenu. Powodzenia.

obserwator z Garwo 17.09.2023 07:42
Troszyn pokazał jak silną drużyną jest, drużyna zbudowana na młodych chłopakach którzy biegają walczą mimo gry w 10 nie było widać że się boją grali i biegali jak w 11 na plus dla Wilgi wydaje mi się że wkońcu trener dał szanse młodemu Wojtasiowi który zaprezentował się dobrze a nawet powiem ze dużo lepiej od etatowego mlodego zmienika który wchodzi na tą pozycję już nie będę pisał ale każdy wie od kogo i na plus brak ostatniego anty bohatera meczu z Juzefovia czyli naszego stopera też każdy wie o kim mowa