sobota, 28 września 2024 11:23

Emocje w siedleckiej okręgówce

Wiele emocji dostarczyły derby powiatu garwolińskiego pomiędzy Zrywem Sobolew, a Wilgą Miastków. Gorąco było także w Uninie. Wysoką porażkę zanotował Sęp Żelechów. W pierwszej połowie meczu z MKS zawodnicy Orła Unin nie potrafili się otrząsnąć po wysokiej porażce 0:8 z Victorią Kałuszyn z poprzedniej kolejki. Goście z Małkini do przerwy prowadzili 2:0. ? Nie oddaliśmy żadnego strzału na bramkę ? mówi Cezary Wągrodzki, trener Orła.

Po ostrej wymianie zdań w przerwie spotkania gra gospodarzy zaczęła wyglądać lepiej. Na początku drugiej części gry kontaktowego gola zdobył Cezary Krzyśpiak. Ok. 60 minuty goście podwyższyli na 3:1. ? Postawiliśmy wszystko na jedną kartę. W 75. minucie Czarek Krzyśpiak trafił na 2:3, a w doliczonym czasie gry Andrzej Brych strzałem głową dał remis 3:3 ? relacjonuje Cezary Wągrodzki, który po meczu przestał być trenerem Orła. ? To wspólna decyzja z prezesem klubu. Nie widać zaangażowania w treningach u chłopaków. Zostaje w klubie, będę pomagał Czarkowi Krzyśpiakowi w prowadzeniu zespołu ? dopowiada.

Orzeł Unin ? MKS Małkinia 3:3 (0:2)
Bramki dla Orła: Cezary Krzyśpiak 2, Andrzej Brych
Orzeł: P. Mikulski, Walenda (Gazda), Wągrodzki, A. Brych, M. Mikulski (Kisiel), Ł. Ziółek, Piesio, Szczęśniak, P. Ziółek, Duchna (Krzyśpiak), P. Brych.

Wiele emocji dostarczyło derbowe spotkanie w Sobolewie. Do przerwy w pojedynku miejscowego Zrywu z Wilgą Miastków był bezbramkowy remis. Faworyzowani gospodarze nieoczekiwanie stracili bramkę w 63. minucie. Osłabiony brakiem podstawowych graczy zespół z Miastkowa Kościelnego objął prowadzenia za sprawą uderzenia z rzutu wolnego Łukasz Biedrzyckiego, który sprawił sobie prezent urodzinowy.

Zryw ruszył do odrabiania strat. W 73. minucie strzał zawodnika Zrywu odbił Mateusz Czarny, do piłki dobiegł Paweł Wasiulewski, który dał miejscowym remis. 10 minut później gospodarze przeprowadzili kluczową akcję meczu. Podanie na wolne pole otrzymał Michał Wiśnioch. Najskuteczniejszy zawodnik Zrywu nie miał problemu z pokonaniem bramkarza Wilgi.

Zryw Sobolew ? Wilga Miastków 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Wasiulewski, Michał Wiśnioch ? Łukasz Biedrzycki
Zryw: Kępka, B.Zackiewicz, Kazimierak, Wasiulewski, Michalec, Baran (Dziubak), Tywanek, Kwaśniak (Bieńko), Więckowski, Gałązka (Buczek), Wiśnioch.
Wilga: Czarny, Szczygielski, Domański, Brych(Kowalski), Ł. Biedrzycki, Aniszewski(R. Celej), Matysek, Zając, Bogusz, Cichecki, Belka.

Od 23 października 2011 ligowego meczu nie wygrał Sęp Żelechów. Zlej passy nie udało się przerwać w spotkaniu z pretendującą do awansu Mazovią Mińsk Mazowiecki .

Sęp Żelechów ? Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:4
Sęp: Jakubaszek, Jaśkiewicz, Łukasiak, Borkowski, Kwiatkowski, Cegiełka, Goliszewski, Buhowicz, Szulc, Leszek oraz S. Deres.