sobota, 28 września 2024 11:26

Dwa hat-tricki Snajpera

Imponującą skutecznością w rozgrywkach B-Klasy może pochwalić się Snajper Sośninka. W weekendowej kolejce rozgromił Orła Parysów aż 11:1. Kolejny punkt do swojego konta dopisał Amur Wilga. Po jesiennym remisie Snajpera z Orłem (1:1) można się było spodziewać wygranej lidera B-Klasy. Na boisku w Miętnem doszło do pogromu przeżywającej trudne chwile drużyny Orła Parysów. Już do zmiany stron Snajper prowadził 5:1. Hat-trickiem popisał się Dariusz Zając. Prawdziwe wejście smoka w drugiej połowie miał Mariusz Jóźwicki, który w przerwie zmienił Filipa Rutkowskiego. Napastnik w kwadrans skompletował klasycznego hat-tricka. Drużyna z Sośninki po czterech wiosennych spotkaniach może pochwalić się imponującym bilansem bramek 22:2.

Snajper Sośninka ? Orzeł Parysów 11:1 (5:1)
Bramki dla Snajpera: Dariusz Zając 3, Mariusz Jóźwicki 3, Grzegorz Moczulski 2, Marek Wichowski, Cezary Krawczyk, Karol Zowczak
Snajper: Ł. Kępka, W. Paszkowski, M. Kępka, C. Krawczyk, Długosz, Zając, A. Paszkowski, Moczulski, P. Zowczak(K. Zowczak), Wichowski(Richert), Rutkowski(Jóźwicki).

Drugi remis z rzędu zanotował Amur Wilga. Prowadzenie w drugiej połowie gospodarzom dał Paweł Kwiatkowski, który trącił piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego. Goście z Glinianki wyrównali w 80. minucie po rzucie karnym podyktowanym za faul. Miejscowi mecz kończyli w dziesiątkę.

Amur Wilga ? KS Glinianka 1:1
Bramka dla Amura: Paweł Kwiatkowski