sobota, 28 września 2024 09:27

To była słaba kolejka

Tylko KS Puznówka 96 zdobyła komplet punktów w weekendowych meczach na poziomie A-Klasy. Remis zanotował Hutnik Huta Czechy, a wysokie porażki Wisła Maciejowice i Burza Pilawa. Z problemami kadrowymi do meczu z Wektrą Dziewule przystąpili zawodnicy Hutnika. Po wieczorze kawalerskim obrońcy Radosława Teperka trener Tomasz Barej miał do dyspozycji jedynie 12 zawodników. ? W pierwszej bezbramkowej połowie Wektra mogła strzelić kilka goli. My przebudziliśmy się dopiero po stracie bramki w 58. minucie, autorstwa naszego zawodnika ? mówi szkoleniowiec Hutnika. W 70. minucie stan meczu wyrównał Rafał Głąbicki. Pięć minut później Łukasz Trzciński zobaczył drugi żółty kartonik. Ze względu na ślub Teperka następny mecz z Grodziskiem Krzymosze Hutnik zagra 25 kwietnia.

Hutnik Huta Czechy ? Wektra Dziewule 1:1 (0:0)
Bramka dla Hutnika: Rafał Głąbicki

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Przez ponad 80 minut Wisła Maciejowice musiała sobie radzić w dziesiątkę z rezerwami Józefovii Józefów. Już w 8. minucie obrońca miejscowych musiał ratować się faulem na wychodzącym na czystą pozycję zawodniku gości. Zdekompletowana Wisła nie potrafiła nawiązać walki z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w lidze. Przy stanie 0:4 gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

Wisła Maciejowice ? Józefovia II Józefów 0:5

Za wysoką porażkę jesienią (2:7) zawodnikom z Wiązownej zrewanżowali się gracze KS Puznówka 96. Gospodarze wygrali 4:2.

KS Puznówka 96 ? Advit Wiązowna 4:2

Wysokiej porażki na własnym boisku doznali zawodnicy Burzy Pilawa. Podopieczni Artura Trzpila, który pojawił się na boisku, ulegli Borowi Regut 0:4.

Burza Pilawa ? Bór Regut 0:4
Burza: Wilczek, P. Piętka, Bylinka, Osiak (Trzpil), Golewski, Boratyński, Dobrowolski, M. Piętka, Winek, Błachnio, Szwej (S. Konarzewski).