sobota, 28 września 2024 09:22

Snajper gromi w meczu na szczycie

W najciekawszym meczu świątecznej kolejki warszawskiej B-Klasy przewodzący w tabeli Snajper Sośninka rozgromił wicelidera Victorię II Sulejówek 7:0. Kolejną porażkę jedną bramką zanotował Amur Wilga. Bez punktu Orzeł Parysów. Na początku meczu rozgrywanego w Miętnem zawodnicy Victorii II Sulejówek skutecznie zamknęli Snajpera na własnej połowie. Przyjezdni byli częściej przy piłce, ale nie stworzyli klarownej sytuacji do objęcia prowadzenia. Po kwadransie gry inicjatywę przejął Snajper. Bliscy pokonania bramkarza z Sulejówka byli Mariusz Jóźwicki i Dariusz Zając.

Pod koniec pierwszej połowy gospodarze otworzyli wynik. W zamieszaniu w polu bramkowym piłkę przejął zawodnik Snajpera. Piłka po jego strzale odbiła się od ręki gracza gości. Jedenastkę skutecznie wykonał Marcin Wiśnioch. Obrońca rzut karny musiał wykonywać dwukrotnie, bo sędzia dopatrzył się przedwczesnego wbiegnięcia zawodników w obręb ?szesnastki?. Przed przerwą po akcji z kontry wynik podwyższył Dariusz Zając.

Po zmianie stron Snajper rozstrzelał się na dobre. W 55. minucie z prezentu bramkarza Victorii skorzystał Waldemar Paszkowski, później do bramki goście trafiali Marek Wichowski oraz trzykrotnie Dariusz Zając. Ozdobą spotkania była bramka najlepszego strzelca Snajpera strzelona z główki po krzyżowym zagraniu Mateusza Kępki.

Snajper Sośnika ? Victoria II Sulejówek 7:0 (2:0)
Bramki: Marcin Wiśnioch (karny), Dariusz Zając 4, Waldemar Paszkowski, Marek Wichowski
Snajper: A. Krawczyk, Wasilka, Wiśnioch, C. Krawczyk, M. Kępka, Zając, Rutkowski (A. Paszkowski), Moczulski, P. Zowczak (Richert), W. Paszkowski (Długosz), Jóźwicki (Wichowski).

Bliski zdobycia wywiezienia zdobyczy punktowej z Otwocka Wielkiego był Amur Wilga. Mecz z Rokolą nie rozpoczął się po myśli gości z powiatu garwolińskiego. Miejscowi prowadzili od 4. minuty. Później Amur uzyskał przewagę, czego efektem było trafienie Wojciecha Parola na 1:1. Pomocnik przyjezdnych jako poszkodowany wykorzystał jedenastkę.

O zwycięstwie Rokoli zdecydowało pięć minut drugiej połowy. Wtedy dwukrotnie gospodarze pokonali bramkarza z Wilgi. Na 15 minut przed końcem kontaktowego gola zdobył Michał Lewandowski. ? W ostatnich 10 minutach mieliśmy dużą przewagę, zamknęliśmy przeciwnika na jego połowie. Niestety nie udało się strzelić bramki dającej chociaż remis ? relacjonuje Wojciech Parol.

Rokola Otwock Wielki ? Amur Wilga 3:2 (1:1)
Bramki dla Amura: Wojciech Parol (karny), Michał Lewandowski
Amur: Jobda, Mateusz Głowala (Lodowski), Węgrzynek (Ł. Lewandowski), Kwiatkowski (M. Lewandowski), Woźniak, Strzeżek, Parol, Szczepański, Zagrodzki, Cichecki, Pyrzanowski.

Bez punktu z wyjazdowego spotkania z drużyną Victorii II Wólką Mlądzka wrócił Orzeł Parysów. Goście na wiosnę nie zdobyli jeszcze punktu, nie strzelając bramki.

Vulcan II Wólka Mlądzka ? Orzeł Parysów 3:0