sobota, 28 września 2024 01:28

Druga wygrana GTS

Po serii porażek wreszcie wygraną zanotowali zawodnicy GTS Peiying Wilgi Garwolin, którzy pokonali AZS Uniwersytet Warszawski 3:1 (19, -22, 22, 21). Zwycięstwo w 16. kolejce II ligi daje nadzieję na lepszą grę w fazie play-out. W opinii trenera GTS, kluczem do sukcesu była silna zagrywka. ? Szczególnie w pierwszym i trzecim secie serwowaliśmy bardzo dobrze, co przekładało się na dobrą grę blokiem ? mówi Jakub Sokołowski. Goście z Warszawy tylko w drugim secie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Następny mecz drużyna z Garwolina rozegra 25 lutego. Wyjazdowym przeciwnikiem będzie AZS UWM II Olsztyn. 3 marca w ostatniej kolejce rundy zasadniczej do Garwolina przyjedzie Centrum Augustów.

GTS Peiying Wilga Garwolin ? AZS Uniwersytet Warszawski 3:1 (19, -22, 22, 21)

GTS: Żyłkowski, Żuber, Szyćko, Rosłaniec, Kruk, Hajbowicz, Sitarek (libero) ? Wilki.