piątek, 27 września 2024 23:29

Porażka okupiona urazem

Podwójnie nieudanie rok w rozgrywkach III ligi kończy drużyna SPS 4CV. W meczu 10. kolejki z MKS MDK Warszawa zespół z Garwolina przegrał 1:3. Na dodatek w stolicy skręcenia kostki doznał przyjmujący Krzysztof Kisiel. To druga z rzędu porażka beniaminka w rozgrywkach III ligi, po wcześniejszych ośmiu zwycięstwach. Do Warszawy zespół 4CV pojechał bez Marcina Ozimka. Pierwszy zacięty set padł łupem gości. Później nie było już tak kolorowo.

- W drugim secie przy stanie 7:8 Krzysiek Kisiel po ataku wylądował na nogach blokującego. Nasz podstawowy przyjmujący skręcił staw skokowy, co wykluczy go z gry na przynajmniej miesiąc ? mówi Edmund Kopyść, trener 4CV.

W kolejnych partiach młodzi gospodarze nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. SPS był blisko prowadzenia 2:1, ale końcówka trzeciej partii należała do miejscowych.- Bez mocnej ławki rezerwowych nie będziemy mogli wygrywać przy takich osłabieniach ? zaznacza szkoleniowiec. ? Nie poddajemy się, gramy dalej. 28 grudnia jedziemy na mecz sparingowy do Wołomina ? dodaje.

W barwach MDK, który w 1. kolejce przegrał w Garwolinie 2:3, zagrało dwóch wychowanków Wilgi Garwolin ? Patryk Traczyk i Szymon Ściślak.

Kolejny ligowy mecz 4CV zagra 6 stycznia na wyjeździe z warszawskim Metrem.

MKS MDK Warszawa ? SPS 4CV Garwolin 3:1 (-23, 17, 21, 18)

4CV: Grabowski, A. Zawisza, Kurek, Kisiel, K. Zawisza, Baran, Saganek (libero) ? Trzmielewski, Bieńko.