reklama

Łaskarzew: 50-latek w areszcie za narkotyki

Opublikowano: 02 kwiecień 2024, 16:48 Kategoria Aktualności
narkotykiłaskarzewpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Garwolińscy kryminalni zatrzymali 50-latka, który w swoim mieszkaniu miał znaczną ilość amfetaminy. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponadto przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. 

W ubiegłym tygodniu garwolińscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie Łaskarzewa, ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania w pomieszczeniach zajmowanych przez 50-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego policjanci znaleźli ponad 100 gramów amfetaminy. Oprócz tego mężczyzna posiadał przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Wśród nich były m. in. elektroniczna waga i foliowe woreczki tzw. dilerki. Funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę na poczet przyszłych kar. 

Zatrzymany 50-latek trafił do policyjnego celi. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zarzutów dotyczących posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Z popełnione przestępstwo grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama