reklama

Finał The Voice Senior już dziś!

Opublikowano: 17 luty 2024, 10:02 Kategoria Aktualności
voice seniortadeusz talarek
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Dziś wieczorem wszystko będzie jasne! O godzinie 20:00 rozpocznie się finałowy odcinek The Voice Senior, a w nim usłyszymy Tadeusza Talarka. Czy wokalista znów przekona do siebie trenerkę i znajdzie się w najlepszej czwórce? Jeśli tak się stanie, wtedy wszystko w rękach widzów!

Tadeusz Talarek, 72-letni mieszkaniec Garwolina, ma szansę stać się nie tylko najpopularniejszym głosem naszego miasta, ale także jednym z najbardziej znanych seniorskich głosów w Polsce. W najnowszej edycji programu "The Voice Senior" idzie jak burza. Wyśpiewał już sobie miejsce i wielkim finale, a dzisiaj powalczy o zwycięstwo.

 

reklama


Wielki finał został podzielony na dwa etapy, a o tym, kto otrzyma tytuł najlepszego głosu, zdecydują wyłącznie widzowie głosujący na swoich faworytów. W pierwszej części finału ośmioro uczestników wyśpiewa utwory dedykowane bliskim im osobom, dzieląc się z widzami nie tylko talentem, ale i osobistą historią. Po wszystkich występach każdy z trenerów wybierze po jednej osobie, która wejdzie do drugiego, decydującego etapu wielkiego finału.

To właśnie w nim czworo finalistów wykona dwie piosenki – jedną premierową oraz przebój, który pozwolił im podbić serca trenerów i widzów podczas wcześniejszych etapów programu.

Trzymamy kciuki za pana Tadeusza! 

tvp.pl/red.

fot. tvp/Natasza Młudzik

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama