reklama

Nietrzeźwy dobijał się do monopolowego. Później wsiadł za kierownicę

Opublikowano: 13 luty 2024, 10:25 Kategoria Aktualności
garwolinpolicjaalkohol
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał 44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, który kierował citroenem mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wcześniej mężczyzna dobijał się do sklepu monopolowego, bo chciał kupić alkohol. 44-latek trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu (10.02) około godz. 6:30 do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna dobija się do drzwi sklepu monopolowego w Garwolinie. 44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego chciał kupić alkohol. Z uwagi na stan nietrzeźwości obsługa sklepu odmówiła sprzedaży. Wtedy mężczyzna zaczął się awanturować. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wsiadł następnie za kierownicę citroena i zaczął odjeżdżać. Na widok zbliżającego się radiowozu zatrzymał auto. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 44-latka. Okazało się, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama


KPP Garwolin

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama