reklama

W Maciejowicach powstał skatepark modułowy

Opublikowano: 28 listopad 2023, 12:29 Kategoria Aktualności
maciejowiceskatepark
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W Maciejowicach pojawił się nowy obiekt, który już zdobył serca lokalnych entuzjastów sporów wyczynowych. To nie tylko miejsce dla pasjonatów jazdy na deskorolce, ale i BMX-ów, rolkarzy i hulajnogistów.

Zajmujący imponującą powierzchnię 368,5 m2, skatepark  zaprojektowany, aby dostarczyć Riderom pełne spektrum możliwości do realizacji swoich trików. Infrastruktura obejmuje różnorodne moduły, takie jak:  bank Ramp, funbox z grindboxem 2/3 + poręcz 2/3, quarter pipe, grindbox 2, grindbox 1, poręcz prosta, grindbox 9.

Te elementy umożliwiają rozwinięcie pełnej palety umiejętności, zapewniając zarówno miejsce do treningu, jak i do swobodnej ekspresji poprzez jazdę na deskorolce.

reklama


W sezonie letnim, obiekt staje się sercem aktywności społecznej, doskonale integrując mieszkańców i dostarczając niezapomnianych chwil radości dla pasjonatów ekstremalnych sportów. Miejsce zostało starannie zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami rolkowymi, jak i tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności.

Położenie sprawia, że skatepark staje się centralnym punktem spotkań pasjonatów spotkań rolkowych w Maciejowicach, tworząc jednocześnie przestrzeń spotkań dla tej społeczności. Skatepark mieści się przy ul. Łaskarzewskiej 1.

Budową i projektem  zajęła się krakowska firma budowlana Techramps – świętująca w tym roku 20-lecie działalności i tysiące zbudowanych skateparków.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama