reklama

baner projekt 

reklama

TFL 29: Wygrana Jakuba Piesiewicza

Opublikowano: 25 luty 2024, 08:37 Kategoria Sport
jakub piesiewiczgarwolintflkraśnik
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Jakub Piesiewicz wygrał z Sebastianem Kotwicą podczas gali TFL 29 w Kraśniku. Dla trenera Marga Checkmat BJJ Garwolin była to siódma wygrana w oktagonie.

38-latek z Garwolina wrócił do oktagonu po roku. W lutym 2023 roku w Hali Stulecia Jakub Piesiewicz, do dogrywce, pokonał Jakuba Witkowskiego. Walka toczona była w formule grapplingu. Wczoraj w Kraśniku, podczas gali TFL 29, nauczyciel z Garwolina zmierzył się na tych samych zasadach z Sebastianem Kotwicą (kat. 70 kg).

Sparingowe ostatki na plus [wideo]

Opublikowano: 24 luty 2024, 15:38 Kategoria Sport
wilga garwolinenergia kozienice
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Zwycięstwem 6:1 (4:0) z V-ligową Energią Kozienice Wilga Garwolin zakończyła okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Była to czwarta wygrana podopiecznych Karola Zawadki w siedmiu meczach kontrolnych. Już za tydzień GKS nadrobi zaległości z jesieni i zmierzy się z Marcovią Marki. Bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest rozgrywanie wszystkich spotkań wiosną na bocznym boisku przy Sportowej.

Dzisiejsze spotkanie w Garwolinie toczyło się pod dyktando miejscowych. Już półmetku GKS prowadził 4:0. W pierwszej połowie strzelanie rozpoczął i zakończył Sebastian Papiernik. Na 2:0 trafił Przemysław Alot, a na 3:0 podwyższył Kacper Wieczorek.

Sante najlepsze z turnieju zakładowym

Opublikowano: 19 luty 2024, 13:30 Kategoria Sport
gmina łaskarzewfutsalsnajper sośninka
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Za nami IX edycja Zakładowego Turnieju Futsalu o Puchar Posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka, który odbył się w hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej.

Turniej przeznaczony jest dla drużyn reprezentujących zakłady pracy i ich rodzinę oraz grupy zawodowe i grupy tematyczne. Do turnieju zgłosiło się dziesięć wspaniałych zespołów: KWS Żabczyńscy, Interdruk, Straż Łaskarzew, Krajowy Ośrodek Psychiatrii Sądowej dla Nieletnich w Garwolinie, Dez Der Sp. z o.o., Zignago Vetro Polska S.A., Sante, Ogniści (Strażacy z Gminy Maciejowice), Rodzice Snajperów (800+) i Alantan Unia. Rozegraliśmy 24 emocjonujące spotkania.

XI edycja Mityngu Pływackiego rozpoczęta

Opublikowano: 18 luty 2024, 19:54 Kategoria Sport
uks delfinpływanie
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

W Mińsku Mazowieckim 18 lutego rozpoczęła się I Runda XI Mityngu Pływackiego, do której tym razem przystąpiły: miejscowa Barakuda Team, oczywiście UKS Delfin Garwolin i Orka Ostrów Mazowiecka oraz pierwszy raz w historii UKS Piątka Ostrołęka.

Zawody, podobnie jak w latach ubiegłych, rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: I – 11 lat i młodsi, 12-14 oraz 15 lat i starsi. Zawodnicy z Garwolina łącznie zdobyli 32 medale.

Druga porażka w sparingach GKS

Opublikowano: 17 luty 2024, 17:39 Kategoria Sport
wilga garwolinlewart lubartów
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Drugiej porażki w szóstym sparingu doznała Wilga Garwolin. GKS przegrał z IV-ligowcem z Lubelszczyzny Lewartem Lubartów 1:2 (0:1).

Spotkanie zostało rozegrane dzisiaj w Lubartowie. Do przerwy prowadził miejscowy Lewart, który na półmetku rozgrywek IV ligi lubelskiej zajmuje trzecie miejsce. Wyrównał po przerwie Emmanuel Obi. 10 minut przed końcem gospodarze przechylili szalę na własną stronę. Chwilę wcześniej Wilga nie wykorzystała 100-procentowej sytuacji na zdobycia drugiego gola.

Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Grzegorz Piesio został Sportowcem Powiatu Garwolińskiego 2023. Utytułowany zawodnik Wilgi Garwolin pokonał Szymona Żaczka, Dawida Bieńko i Michała Topora.

Ogłoszenie wyników odbyło się dzisiaj  podczas gali w Hotelu Sulbin. Przez ostatnie tygodnie na łamach naszego portalu, za pośrednictwem SMS i portalu społecznościowego Centrum Sportu i Kultury oddawaliście głosy na swoich faworytów. Te po uwzględnieniu wagi punktowej dały ostateczne wyniki.

reklama

TOP

reklama