Nasi biegacze z medalami w Rykach

Opublikowano: 25 sierpień 2019, 21:30 Kategoria Sport
lawilga garwolin

W sobotę, 24 sierpnia odbył się w Rykach III Bieg Ciołka, w którym wzięło udział ponad 200 osób.

Bardzo udanie w tej imprezie wystartowała  debiutująca w barwach Wilgi Garwolin Daria Paśnicka, która z przewagą ponad 4 minut, zwyciężyła w biegu głównym na dystansie 10 km.

Wilga wygrywa w Sulejówku!

Opublikowano: 24 sierpień 2019, 20:39 Kategoria Sport
wilga garwolinvictoria sulejówek

Niespodziankę sprawili piłkarze Wilgi Garwolin, którzy pokonali w meczu 3. kolejki IV ligi Victorię Sulejówek 4:3 (2:1). To pierwsze zwycięstwo GKS w sezonie.

Do Sulejówka Wilga jechała osłabiona brakiem podstawowych zawodników Filipa Gaca i Sebastiana Papiernika. W kadrze zabrakło także Dominika Zabiegałowskiego i Przemysława Sobieszka. Do bramki wrócił Axel Gandarela.

Trzy drużyny grają dalej

Opublikowano: 23 sierpień 2019, 14:27 Kategoria Sport
puchar polskipiłka nożna

Hutnik Huta Czechy, Orzeł Unin i Wisław Maciejowice zostały na placu boju po środowych meczach okręgowych rozgrywek Pucharu Polski.

W III rundzie rozgrywek MZPN Wisła Maciejowice pokonała Amura Wilgę 2:1 i 6 września zagra w kolejnej rundzie. Rywal nie jest jeszcze znany.

W piątkę wygrali w Kielcach [wideo]

Opublikowano: 20 sierpień 2019, 12:08 Kategoria Sport
beachsoccerzdrowie garwolin

Niebywałego wyczynu dokonali zawodnicy Zdrowia Garwolin. Grając bez żadnego rezerwowego wygrali Ogólnopolski Turniej Beach Soccera rozgrywany w ramach Festiwalu Sportów Plażowych w Kielcach.

Impreza odbyła się w weekend. Do stolicy świętokrzyskiego Zdrowie pojechało w zaledwie pięcioosobowym składzie. To przez rozpoczęte już rozgrywki trawiaste. Kadrowe braki reprezentanci garwolińskiego klubu nadrobili ambicją i wolą walki.

Ponad 16 tys. zł dla Wilgi Garwolin

Opublikowano: 20 sierpień 2019, 10:45 Kategoria Sport
Wilga Garwolin

Smakuj Garwolin i wspieraj Akademię Piłkarską Wilgi Garwolin - pod takim hasłem odbył się w niedzielę festyn rodzinny na Terenach Rekreacyjncyh "Zarzecze". Na odwiedzających czekało sporo atrakcji, a oni sami, bawiąc się, mogli wspomóc młodych lokalnych piłkarzy. W sumie udało się zebrać ponad 16 tys. zł.

Rodzinne świętowanie z piłkarzami rozpoczęło się mszą święta w garwolińskiej kolegiacie. Po niej zawodnicy klubu GKS Wilga Garwolin, młodzi adepci piłki nożnej, działacze i sympatycy klubowi przeszli w korowodzie na teren wydarzenia. Prowadziła go Orkiestra Dęta OSP Garwolin, a piłkarze dumnie nieśli sztandar klubowy.

Nietypowa akcja marketingowa bukmachera Fortuna

Opublikowano: 19 sierpień 2019, 13:22 Kategoria Sport

Fortuna spada z nieba. Bukmacher Fortuna rozdaje koszulki przy użyciu dronów. To kolejna ciekawa akcja bukmachera.

W połowie lipca Legia Warszawa zaprezentowała nowe koszulki, w których drużyna występuje w tym sezonie. W centralnym ich miejscu widnieje logo sponsora głównego stołecznej drużyny, czyli bukmachera Fortuna. Firma postanowiła wykorzystać tę okazję do celów marketingowych i w nietypowy sposób obdarowała koszulkami „symbolicznych mieszkańców Warszawy”.