Progres Cup dla rocznika 2008

Opublikowano: 28 styczeń 2020, 15:10 Kategoria Sport
progres cupgarwolinfutsalpiłka nożna

W sobotę odbył się kolejny turniej z cyklu Progres Cup. Tym razem w Hali Stulecia w Garwolinie wystąpiły zespoły z rocznika 2008.

Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, każda po pięć drużyn. Po emocjonujących rozgrywkach ligowych okazało się że do półfinału awansowały: Mazur Karczew I, Progres Garwolin I, Progres Garwolin II oraz Hutnik Huta Czechy.

Wilga Garwolin druga w Otwocku

Opublikowano: 27 styczeń 2020, 10:34 Kategoria Sport
wilga garwolinfutsal

26 stycznia w Otwocku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej O Puchar OKS rocznika 2007/08.

10 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A zagrali: Mazur Karczew, OKS Otwock I, Wilga Garwolin I, Victoria Sulejówek, Burza Pilawa. W grupie B wystąpili: OKS Otwock II, Józefowia Józefów, Vulcan Wólka Mlądzka, Grom Trojanów, Wilga Garwolin II.

Głosuj i wybierz Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2019!

Opublikowano: 23 styczeń 2020, 11:59 Kategoria Sport

Po raz kolejny wybieramy Sportowca Powiatu Garwolińskiego. O tytuł najlepszego zawodnika 2019 roku reprezentującego nasz powiat na sportowych arenach powalczy 6 kandydatów. Głosowanie startuje dziś i potrwa do 16 lutego. Zwycięzcę plebiscytu poznamy 22 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu, który odbędzie się w Hotelu Sulbin.

Ciężko trenują, stratują w zawodach regionalnych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych, reprezentując powiat garwoliński i przynosząc mu niejednokrotnie ogromną sławę. Teraz czas, żeby spośród nich wybrać tego najlepszego. Po raz kolejny Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz portal WirtualnyGarwolin.pl zapraszają do wzięcia udział w plebiscycie „Sportowiec Powiatu Garwolińskiego”. Zagłosuj i wybierz sportowca, który w tym roku otrzyma ten tytuł.

Dwóch zawodników Zdrowia Garwolin drugą rundę II Mazowieckiej Polskiej Ligi Futsalu rozegra w barwach Legii Warszawa. Stołeczny klub zdecydował się na transfer dwóch wyróżniających się piłkarzy znad Wilgi.

„Zawodnicy Sebastian Papiernik i Michał Zalewski byli wyróżniającymi się zawodnikami naszej ligi. Jesteśmy przekonani, że wzmocnią naszą drużynę i wspomogą w walce o cele, które sobie stawiamy. Jeszcze raz witamy i życzymy powodzenia! Pamiętajcie... #LegiaToLegia” – napisano na oficjalnym profilu sekcji futsalu Legii.

Sukcesy w Biegu Chomiczówki

Opublikowano: 20 styczeń 2020, 09:45 Kategoria Sport
wilga garwolinlekkoatletyka

Na stołecznych Bielanach odbyła się inauguracja warszawskiego sezonu biegowego 2020, pod nazwą XXXVI Bieg Chomiczówki i XV Bieg o Puchar Bielan. Na dwóch dystansach wystąpiło łącznie ponad cztery tysiące zawodników, w tym troje biegaczy Wilgi Garwolin.

Na głównym dystansie 15 km Robert Głowala zajął drugie miejsce z wynikiem 45minut i 56 sekund, a Emilia Mazek była czwarta w kategorii kobiet i pierwsza w K-20 – jej czas 56min 50 sekund. Zarówno Emilka jak i Robert poprawili swoje życiówki o ponad 20 sekund. W biegu kobiet triumfowała Dominika Stelmach, a wśród mężczyzn – Kamil Jastrzębski.

Wilga rozpoczęła przygotowania do wiosny

Opublikowano: 17 styczeń 2020, 20:31 Kategoria Sport
wilga garwolin

Siedem lub osiem sparingów rozegra Wilga Garwolin w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

Pierwsze zajęcia po kilkutygodniowej przerwie odbyły się wczoraj na boisku w Miętnem. Szkoleniowiec Damian Milewski omówił plan okresu przygotowawczego. Tradycyjnie pierwsze spotkanie w nowym roku rozpoczęło się od biegu interwałowego. Zajęcia zakończyła gierka wewnętrzna.