Podziałem punktów zakończyło się spotkanie II Polskiej Ligi Futsalu między Zdrowiem Garwolin i Victorią Sulejówek. Podopiecznym Karola Kopcia nie udało się zrewanżować za wyjazdową porażkę, ale to Zdrowie jest bliżej zdobycia mistrzostwa ligi.

W niedzielny wieczór Zdrowie rozgrywał rewanżowe spotkanie z zespołem Victorii. W Sulejówku gospodarze wygrali 5:4. Gospodarze mieli zatem jeden cel– wygrać i być bardzo blisko zdobycia tytułu mistrzostwa II PLF. Przed tym meczem oba zespoły w tabeli dzieliło tylko dwa punkty.

Hala przy garwolińskiej Piątce gościła uczestników Finałów Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju z klas IV-VI szkoły podstawowej. Wśród chłopców triumfowali gospodarze, rywalizację dziewcząt wygrał zespół z Wilkowyi (gm. Garwolin).

Pierwsi na parkiet hali przy ul. Korczaka wyszli chłopcy. Pierwszy etap toczył się w dwóch grupach po trzy drużyny.

Trzy drużyny z powiatu garwolińskiego wzięły udział w turnieju futsalu rocznika 2012 Mazur Cup w Karczewie. Wygrała Wilga Garwolin, trzecie miejsce zajęli piłkarze SPF Sabio, a dziewiąte zawodnicy Amura Wilga.

We wczorajszych zmaganiach wzięło udział 12 drużyn, podzielonych na trzy grupy. Z kompletem zwycięstw do dalszej fazy turnieju weszły zespoły Wilgi Garwolin i SPF Sabio. Podopieczni odpowiednio Kamila Zawadki i Pawła Pyry nie stracili w pierwszej fazie ani jednej bramki.

Sylwia Stoń została Sportowcem Powiatu Garwolińskiego 2018. W tym roku przyznano pięć wyróżnień specjalnych. Uroczysta dekoracja odbyła się w Hotelu Sulbin.

Ogłoszenie wyników odbyło się przed kilkunastoma minutami podczas tradycyjnego Balu Mistrzów Sportu, który w tym roku organizowany był po raz 17. Przez ostatni miesiąc na łamach naszego portalu, za pośrednictwem SMS i portalu społecznościowego Centrum Sportu i Kultury oddawaliście głosy na swoich faworytów. Te po uwzględnieniu wagi punktowej dały ostateczne wyniki.

Miastków Kościelny najlepszy w unihokeja

Opublikowano: 13 luty 2019, 08:13 Kategoria Sport
unihokej

W Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie odbył się Finał Powiatowych Mistrzostw  Unihokeja chłopców klas VII, VIII SP i III gimnazjum.

Na starcie mistrzostw stanęło pięć drużyn. Grano systemem „każdy z każdym”. O mistrzostwie zdecydował ostatni mecz czempionatu, w którym zawodnicy z Miastkowa Kościelnego pokonali rówieśników z Rudy Talubskiej 2:0. Oba zespoły zgromadziły po sześć punktów. Opiekunem złotych medalistów jest Sławomir Kot. Uczniów z Rudy Talubskiej trenuje Robert Baczewski.

W Toruniu na Hali „Arena Toruń”, odbywają  się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce. Sygnalizująca ostatnio wysoką formę Julia Biernacka z GKS „Wilga” Garwolin,  odniosła w tych  zawodach życiowy sukces, gdyż w wyśmienitym gronie, po bardzo emocjonującym konkursie, wywalczyła zasłużenie srebrny medal.

Zwyciężyła Joanna Mosiek z Kadeta Rawicz- 12.29m , przed naszą zawodniczką – 11.66m –(rekord powiatu) i Eweliną Maciejewską – Kadet Rawicz – 11.53 m. Cała trójka ustanowiła nowe rekordy życiowe.