Gdzie zaprosić na urodziny

Opublikowano: 16 listopad 2018, 14:39 Kategoria Rozmaitości

Zorganizowanie imprezy urodzinowej to nie lada wyzwanie. Obecnie rynek ma do zaoferowania mnóstwo ofert, które mogą zaspokoić upodobania nawet najbardziej wymagających klientów. Żyjemy w czasach, w których zwykła impreza urodzinowa w domu to za mało. Obecne zapotrzebowanie to niezapomniane urodziny w ekskluzywnym miejscu. Gdzie zaprosić na urodziny?

Impreza dla nastolatka

Zorganizowanie urodzin, a w zasadzie wybór miejsca, w którym mają się odbyć, uzależniamy od wieku. Wspaniała impreza urodzinowa dla nastolatki to urodziny w dobrym klubie, który cieszy się renomą i posiada tego „ukochanego dj-a”. Jak wiadomo, wystrój ma ogromne znaczenie, więc musimy się o niego dobrze postarać. Nie możemy zapomnieć o przekąskach i napojach. Możemy również zaskoczyć przyjaciół różnymi dodatkowymi atrakcjami, na przykład: balony z helem czy popularne w sezonie letnim lody tajskie, które przyrządzane są przed gośćmi.

Czas na świąteczne ozdoby! Konkurs bożonarodzeniowy

Opublikowano: 16 listopad 2018, 08:24 Kategoria Rozmaitości
CSiKkonkurs

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym na najładniejszą kartkę, ozdobę choinkową i stroik świąteczny. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Liczy się pomysłowość i samodzielność wykonania.

Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy na najładniejszą kartkę, ozdobę choinkową i stroik świąteczny organizowany jest już po raz osiemnasty. Konkurs rozstrzygany będzie w dwóch kategoriach tematycznych: karta świąteczna lub ozdoba choinkowa (do wyboru) oraz stroik świąteczny. Prace można wykonywać dowolną techniką, najważniejsze, aby były zrobione samodzielnie. Komisja będzie brała pod uwagę także pomysłowość autorów i estetykę wykonania.

Policja zaprasza na seminarium

Opublikowano: 16 listopad 2018, 07:48 Kategoria Rozmaitości
policja

10 grudnia 2018 r w Kinie "Wilga" w Garwolinie odbędzie się seminarium pod tytułem: Rozwód i przemoc jako czynniki zaburzające funkcjonowanie dzieci.

Seminarium adresowane jest do: nauczycieli, pedagogów, psychologów, kuratorów, koordynatorów pieczy zastępczej, asystentów rodzin, rodzin zastępczych,  policjantów, pracowników OPS.

Zadbaj o swoje auto, zanim nadejdzie zima

Opublikowano: 09 listopad 2018, 16:23 Kategoria Rozmaitości
zimamotoryzacjasamochód

Stan opon, akumulatora, świateł, olejów i płynów eksploatacyjnych – to obowiązkowa lista zadań dla każdego kierowcy przed nadejściem zimy. Nie czekaj do pierwszego śniegu i minusowych temperatur. Zadbaj o swoje cztery kółka już dziś.

 

Sprawdź opony

W sezonie jesienno-zimowym należy zwrócić szczególną uwagę na stan ogumienia ze względu na zmienne warunki na drodze. Jeżeli chcemy czuć się bezpieczne na drodze należy kontrolować stan głębokości bieżnika. Od głębokości zależy przyczepność do nawierzchni naszego auta i przy mocno zużytej oponie możemy stracić panowanie nad kierownicą.