wtorek, 1 października 2024 06:06

Ostatni wyjazd, ostatnia porażka?

Na zakończenie wyjazdowych spotkań w tym sezonie Wilga Garwolin uległa w Grodzisku Mazowieckim miejscowej Pogoni 1:4 (0:3). W sobotę ostatni akcent tegorocznych rozgrywek ? mecz z przedostatnim w tabeli Naprzodem Skórzec. Sobotnie spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. Już w 6. minucie złe ustawienie bloku obronnego Wilgi wykorzystał Adrian Grabowski. 20 minut później było 2:0 dla gospodarzy. Tym razem trenera bramkarzy Roberta Baczewskiego, który musiał wystąpić między słupkami, pokonał Damian Jaroń. Zawodnik Pogoni wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Filipa Gaca.

Po dwóch straconych bramkarz goście mogli pokusić się o trafienie kontaktowe. Próbowali Arkadiusz Zalewski i Sebastian Papiernik. Wilga tuż przed przerwą dostała ?bramkę do szatni?.

Po zmianie stron gra przyjezdnych wyglądała lepiej, ale nie wystarczyło to do nawiązania równorzędnej walki z Pogonią. W 70. minucie Paweł Czarnecki podwyższył na 4:0 i było po meczu. W doliczonym czasie gry honor Wilgi uratował bramkarz. Robert Baczewski pewnie wykorzystał ?jedenastkę? podyktowaną za faul na Sebastianie Papierniku.

W sobotę ostatni mecz sezonu. O godz. 17 rozpocznie się spotkanie z Naprzodem Skórzec. Jesienią pod Siedlcami Wilga przegrała 3:4. - Dla nas lepiej chyba, że ten sezon już się zakończył. Zagraliśmy bardzo złą rundę, która obnażyła nasze braki w przygotowaniach, wynikające z niskiej frekwencji na treningach ? skomentował trener Wilgi Sergiusz Wiechowski.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? Wilga Garwolin 4:1 (3:0)
Bramka dla Wilgi: 90`+ Robert Baczewski (rzut karny za faul na Sebastianie Papierniku)
Wilga: Baczewski, D. Papiernik (85` Świder), Karol Zawadka, Gac, Pyra, Zalewski (70` Szwed), Macioszek (62` Migas), Kosobucki (46` Rękawek), S. Papiernik, Górski (80` Zabiegałowski), Gola.

Wojtek63 12.06.2018 15:41
W pierwszym barażowym meczu o wejście do III ligi Victoria Września przegrała u siebie z Mieszkiem Gniezno. 09.06.2018. Września Victoria Września- Mieszko Gniezno 1:2 (1:0) Bramki: Victoria- 25. Mieszko- 47 i 59 min. Widzów- 1200. Rewanż w Gnieźnie 16.06. Tego dnia rozegrane zostaną inne pierwsze mecze barażowe o awans do III ligi: Foto Higiena Gać- Apis Jędrzejowice (Dolny Śląsk) Polonia Bytom- Ruch Radzionków (Śląsk) Hutnik Kraków- Barciczanka Barcice (Małopolska) Broń Radom zagra o awans 23. 06 z Mazovią Mińsk Mazowiecki lub Koroną Ostrołęka. Po za tym: Mecz Carusia Kartuzy- Sokół Wyczechy został zakończony po 45 minutach przy wyniku 11:0. Goście zrezygnowali z dalszej gry. Sosnowianka Stanisław Dolny przegrała u siebie z Dalinem Mysłowice 1:14 (0:6)

Autor komentarza: paTreść komentarza: Gąska w pierwszym rzędzie w kościele, zaczyna się XDData dodania komentarza: 30.09.2024, 16:21Źródło komentarza: W 85. rocznicę powstania Polskiego Państwa PodziemnegoAutor komentarza: PodatnikTreść komentarza: Zasadne pytanie, ale wtedy też istotne jest jakim samochodem Ivon dojeżdża? Co z tego, że ma bliżej? Chodzi o zasadę.Data dodania komentarza: 30.09.2024, 11:18Źródło komentarza: Nowe auto dla starostwa za 250 tys. złAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Pytanie zasadnicze : czy wicestarosta Walicki do pracy w Garwolinie dojeżdża z Dęblina służbowym autem czy prywatnym?Data dodania komentarza: 30.09.2024, 10:14Źródło komentarza: Nowe auto dla starostwa za 250 tys. złAutor komentarza: Wojtek63Treść komentarza: Futbol rezerwowy, futbol powiatowy LO Warszawa I Wilga II Garwolin- Champion Warszawa 1:0 (0:0). Bramka : 59 min (k) LO Siedlce Zryw Sobolew- ULKS Gołąbek 2:4 (1:0). Bramki: Zryw- 20, 45+ (k). ULKS- 33, 48 (k), 80 i 90+. Orzeł Unin- Grodzisk Krzymosze 16:0 (7:0) Hutnik Huta Czechy – Podlasie II Sokołów 2:0 (1:0). Bramki: 26 i 86 min. Feniks Siennica- Sęp Żelechów 4:1 (2:0). Bramki: Grodzisk- 17, 37, 80 i 90+. Sęp- 81 min. A Klasa Siedlce GKS Dobre- Wilga Miastków Kościelny 1:3 (1:2). Bramki: Dobre- 7. Wilga M.K- 3, 24 i 90+. Czerwona kartka: Dobre- 83 min (druga żółta) Amazonka Wiśniew- Promnik Gończyce 2:1 (2:1). Bramki: Amazonka- 2 i 45. Promnik- 40 min. A Klasa Warszawa II Promnik Łaskarzew- AP Eskadra Warszawa 0:4 (0:4). Bramki: 3, 8, 17 i 21 min- . Orzeł Parysów- PKS Radość 3:3 (0:1). Bramki: Orzeł- 49, 55 i 80 (k). PKS- 6, 53, 86. AP Brychczy Warszawa- Amur Wilga 4:3 (…) B Klasa Warszawa II Wisła Maciejowice- Piorun II Warszawa 8:1 (…) Nadstal Krzaki Czaplinkowskie- KS Puznówka 1996 3:1 (3:1)Data dodania komentarza: 30.09.2024, 07:53Źródło komentarza: Wilga nie dała rady liderowi