wtorek, 1 października 2024 21:23

Puchary już bez naszych

Wilga Garwolin pożegnała się z tegoroczną edycją Pucharu Polski. Za burtą także Hutnik Huta Czechy oraz Zryw II Sobolew. Dzisiaj w Piasecznie GKS, który w sobotę przegrał w lidze z Energią Kozienice 1:2, mierzył się z A-Klasowymi rezerwami MKS. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej gospodarze prowadzili po 65 minutach 2:0. Goście nie poddali się. Na 10 minut przed końcem gola kontaktowego zdobył Damian Rodak, a w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Filip Gac. W serii rzutów karnych MKS II wygrał 3:0 i awansował do ? rozgrywek mazowieckiego PP.

W siedleckich zmaganiach, dwie drużyny z powiatu garwolińskiego uległy rywalom. Hutnik Huta Czechy przegrał w Węgrowie z ligowym rywalem z okręgówki Czarnymi 0:2. B-Klasowy Zryw II Sobolew został rozgromiony na własnym boisku przez IV-ligową Mazovię Mińsk Mazowiecki 0:7.

jd

Wojtek63 27.09.2017 19:59
Niektórym w IV lidze wiedzie się wyśmienicie. I tak: Chemik Bydgoszcz wygrał 8 meczów i bez straty punktowej lideruje grupie kujawsko- pomorskiej. Bramki: 29-5 Stal Kraśnik wygrała 7 meczów i bez straty punktowej lideruje grupie lubelskiej. Bramki: 25-4 Mieszko Gniezno wygrał 8 meczów i bez straty punktowej lideruje grupie wielkopolskiej północ. Bramki: 33-7 Na przeciwnym biegunie pozostają: Spadkowicz z III ligi- Cosmos Nowotaniec (Podkarpacie) z 9 porażkami i zerowym dorobkiem punktowym. Bramki: 8-31. Sokół Wyczechy (Pomorze) z 8- ma porażkami i zerowym dorobkiem punktowym. Bramki: 7-43. Zjednoczeni Bełchatów (Łódź) w 9- ciu przegranych meczach stracili 67 (sześćdziesiąt siedem) bramek. Bilans bramkowy Zjednoczonych to 3-67.

Wojtek63 27.09.2017 19:57
Szkoda, że nie ma relacji z meczu z Energią. Porażka Wilgi w tym meczu to jednak dość niemiła niespodzianka. A ja myślałem, że będą 3 punkty. No cóż ? gramy dalej, ale ze Spartą nie będzie łatwo. Tym bardziej, że w tym sezonie zdobywanie bramek idzie Wildze nadzwyczaj opornie. Mecz pucharowy pokazał, że i ze skutecznym wykonaniem rzutów karnych jest problem. Nie tylko Wildze zdarzyła się wpadka: Bardzo przyzwoicie radząca sobie w III lidze Victoria Sulejówek zremisowała u siebie z totalnym outsidrem GKS Wikielec. To pierwszy zdobyty punkt beniaminka z Wikielca. Punkt zdobyty w 9. kolejce. Victoria Sulejówek- GKS Wikielec 1:1 (1:0) Mazur Karczew zremisował u siebie z LKS Promna. To pierwszy punkt Promnej w tym sezonie. Jakby na to nie patrzeć- to duża niespodzianka. Mazur Karczew- LKS Promna 1:1 (1:0) Czarni Węgrów, czyli lider siedleckiej LO przegrał wyjazdowy mecz z outsiderem Watrą Mrozy. To pierwsze zdobyte punkty Watry w tym sezonie. Watra Mrozy- Czarni Węgrów 3:2 (0:0) Czarni prowadzili 2:0 po bramkach w 58 i 70 minucie. Bramki Watry w 76, 88 i 90+ minucie pogrążyły lidera. Józefovia- lider warszawskiej LO w grupie II przegrał zdecydowanie w ósmej kolejce z KS Raszyn. To pierwsza porażka Józefovii w tym sezonie. KS Raszyn- Józefovia 3:0 (1:0)