niedziela, 29 września 2024 15:21

W A-Klasie wszystko jasne

Burza Pilawa żegna się z A-Klasą. W decydującym meczu podopieczni Roberta Rokickiego przegrali z Wisłą Maciejowice 3:6. Na koniec sezonu piłkarskie lanie dostali zawodnicy z Puznówki. Nieudany sezon zwycięstwem zakończył Promnik Łaskarzew. Mecz, który decydował o tym, która drużyna zajmie ostatnie miejsce w tabeli rozegrano w sobotę. Od początku przewagę mieli gospodarze z Maciejowic. Do przerwy Kosynierzy prowadzili 2:0. Burza nie zagroziła poważnie bramce rywala. Po godzinie gry było 3:1. Najpierw prowadzenie podwyższył Paweł Krogulec, później goście strzelili bramkę z rzutu karnego. Goście nie poddawali się i w 77. minucie zaliczyli trafienie kontaktowe. Końcówka ponownie należała do Wisły. Dwa ostatnie gole padły w doliczonym czasie gry.

Wisła Maciejowice ? Burza Pilawa 6:3 (2:0)
Bramki dla Wisły: Paweł Krogulec 3, Adrian Misiak, Rafał Sitnik 2
Wisła: Nagadowski, Grylak, Mazur, Cyrta, D. Krupa (Pracz), Jóźwik (M. Włodarczyk), G. Sitnik, Kuczyński (K. Krupa), Misiak (R. Sitnik), Baran, Krogulec.

Trzema punktami i czterema bramkami sezon zakończył Promnik Łaskarzew. ŁKS nie udało się wypełnić przedsezonowego założenia, czyli szybkiego powrotu do okręgówki. Dwa gole w starciu z Borem Regut strzelił Cezary Jóźwicki. Promnik w 26 meczach zgromadził 43 punkty, co wystarczyło jedynie na czwarte miejsce.

Promnik Łaskarzew ? Bór Regut 4:0 (1:0)
Bramki Cezary Jóźwicki 2, Rafał Świder, Kamil Michalczyk

Prawdziwe piłkarskie lanie dostali zawodnicy z Puznówki. W Sulejówku już do przerwy rezerwy IV-ligowca prowadzili 7:0. W drugiej połowie padło ?jedynie? pięć goli, w tym jeden dla gości z rzutu karnego przy stanie 8:0. Podopieczni Przemysława Mazka zajęli 12. miejsce z 24 punktami na koncie.

Victoria II Sulejówek ? KS Puznówka 1996 11:1 (7:0)

Już w środę sezon zakończył beniaminek z Sośninki. Po bramkach Dariusza Zająca Snajper pokonał Start II Otwock, kończąc rozgrywki na 8. miejscu z 32 oczkami.

Snajper Sośninka ? Start II Otwock 2:0 (1:0) ? mecz rozegrany awansem 12 czerwca
Bramki: Dariusz Zając 2
Snajper: Ł. Kępka, Rutkowski, Wiśnioch, Długosz, Wasilka, Klach (Korycki), A. Paszkowski (M. Kępka), P. Zowczak, Moczulski, W. Paszkowski (Poświata), Zając.