niedziela, 29 września 2024 11:20

Wilga przegrała wygrany mecz

W meczu 26. kolejki Wildze Garwolin zabrakło konsekwencji. GKS prowadził w 77. minucie z Victorią Sulejówek 1:0, by ostatecznie przegrać 1:2 z trzecią drużyną IV ligi. Początek dzisiejszego meczu należał do gości. W 12. minucie pomocnikowi Victorii zabrakło precyzji przy strzale z pięciu metrów. Cztery minuty później Wilgę od straty gola uratowała poprzeczka. Po kwadransie przewagi przyjezdnych gra wyrównała się. W pierwszej odsłonie GKS mógł pokusić się objęcie prowadzenia. W 20., 25. i 30. minucie trzy sytuacje miał Mariusz Dróżdż.

Po zmianie stron Wilga ruszyła do zdecydowanych ataków. Podobnie jak w meczu z Mszczonowianką Łukasza Mariak piłkę po raz pierwszy w drugiej połowie miał w rękach w 74. minucie. Zaraz po wznowieniu gry na bramkę gości uderzał Kamil Zawadka. Strzał z główki Michała Kępki w 52. minucie poszybował nad poprzeczką. Wypożyczony z Legii Warszawa napastnik cztery minuty później stanął oko w oko z bramkarzem Victorii. Strzał po długich rogu z trudem obronił rosły goalkeeper gości.

Napór gospodarzy dał bramkowy efekt w 77. minucie. Wrzutkę z prawego skrzydła strzałem głową z sześciu metrów wykończył Kępka. Radość Wilgi z prowadzenia nie trwała długo. W 79. minucie pierwsza składna akcja Victorii zakończyła się golem Wojciecha Wociala. Nie minęło sześć minut od gola otwierającego wynik, a GKS już przegrywał. Tym razem obrońcy gospodarzy nie upilnowali Marcina Kuśmierczyka.

- W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. Nie mieliśmy forsować tempa przy takiej pogodzie, ale gra nie wyglądała dobrze. W końcówce spotkania zabrakło konsekwencji. Nie możemy najskuteczniejszego zawodnika gości zostawiać wolnego w polu karnym ? przyznał trener Wilgi Marek Krawczyk. ? Zagraliśmy dobry mecz, szkoda, że nie przełożyło się to na punkty ? dodał.

W środę Wilga zagra zaległy mecz 17. kolejki. Wyjazdowym rywalem będzie Okęcie Warszawa, z którym GKS jesienią zremisował 1:1. W tym spotkaniu trener Krawczyk nie będzie mógł skorzystać z pauzujących za kartki Wachnickiego i Grązki.

Wilga Garwolin ? Victoria Sulejówek 1:2 (0:0)
Bramki: Michał Kępka ? Wojciech Wocial, Marcin Kuśmierczyk
Wilga: Mariak, Talar, Korgul, Grązka, Mianowski, Dróżdż (Baranowski), Puciłowski, Kowalski (Szostak), Kamil Zawadka, Makulec (Wachnicki), Kępka.

dd 23.05.2013 08:11
stroje były zakupione przez prywatną osobe ( sponsora ) ktory sam wybrał model i kolor ( barwy jego firmy ). jezeli z własnej iniciatywy osoba chce pomoc klubowi to juz nie czepiajcie sie takich szczegółów jak kolor.

VS 20.05.2013 13:24
Sulejówek Sulejówek Victoria !!!

srubka32 20.05.2013 06:05
Nie stroje są problemem ale gra bez żadnej koncepcji. Trener powinien się zastanowić nad wpajaniem chłopakom koncepcji. Zawodnicy Wilgi maja problem z koncentracją po strzelonej bramce. Mecz z Sulejówkiem to pokazał, w 10 minut po strzelonej bramce, tracimy dwie.

Wojtek63 19.05.2013 20:53
,,Po bardzo szybkim i wyrównanym meczu padł remis 1:1. Należą się gratulacje dla zawodników obydwu drużyn za stworzone widowisko'' To jest cała relacja z meczu trampkarzy garwolińskiej Wilgi zamieszczona na klubowej stronie. Zaiste lepsza niż komunistyczna stalinowska propaganda. Brakuje tylko informacji o tym, że zawodnicy wykonali z nadwyżką przewidzianą normę (o gramatyce nie wspomnę) Czyż nie lepiej napisać suchej konkretnej informacji w stylu: (godzina, nazwiska i minuty są tylko przykładem) MLT '98 Garwolin 18.05.2013 godz. 17:00 Wilga- Pogoń Siedlce 1:1 (1:0) Bramki: Wilga- Kowalski 23min, Pogoń - Nowak 58 min Mecz zacięty i wyrównany. Nieskuteczność zawodników (ewentualnie: solidna postawa formacji obronnych) obu zespołów nie pozwoliła przechylić szali zwycięstwa na jedną ze stron. Szanowni Działacze Wilgi Zróbcie coś z Waszą klubową stroną, bo to co prezentujecie to jeden wielki żal i ...wstyd.

Marian 19.05.2013 18:07
Koniec przygody Wilgi z Okręgówką :)

Obok 19.05.2013 13:57
Bzdura, białe stroje Wilgi u siebie zawsze były pechowe. W ogóle nie wiem skąd taki kolor koszulek. Mecz był u siebie, więc trzeba grać w strojach w barwach klubowych. Nie po to przychodzę w szaliku w barwach klubu na mecz w Garwolinie, by kibicować drużynie w strojach od czapy. Panowie z Zarządu niby budujecie tożsamość barw klubowych, a popełniacie tak kardynalne błędy.

Medyk 19.05.2013 09:06
konio, sytuacja w czwartej lidze wygląda tak, że z obu grup, na obecną chwilę, spadają po cztery ostatnie zespoły, a powodowane jest to m.in. tym, że z trzeciej ligi leci Orzeł Wierzbica a z okręgówek awans uzyska dziewięć zespołów. Barażów o utrzymanie nie ma, no chyba, że z trzeciej ligi spadać będą dwa zespoły z Mazowsza.

Xxx 18.05.2013 22:14
No Wilga stroje pierwsza klasa ;)

konio 18.05.2013 19:28
Trudno ...szkoda ,,,ale opatrzność czuwa nad zespołem Wilgi na szczęście rywale z "sąsiedztwa" w tabeli przegrali lub zremisowali swoje mecze również na własnych boiskach także nie odrobili straty do naszej drużyny.Szkoda dzisiejszego meczu ale brak Bogusza i Karola Zawadki jest zbyt odczuwalny z nimi było by dziś 1:0 to nie ulega dla mnie wątpliwości.Nie ma jednak co rwać włosów z głowy przed nami mecze prawdy z drużynami z dołu tabeli ,kalkulacja jest prosta... fifty-fifty ..50 na 50 prosty rachunek wygrywamy trzy z sześciu meczy jesteśmy dalej w IV lidze bez baraży na 100% wygrywamy dwa (w tym koniecznie z UKS Łady) tylko wyjątkowym fartem ich (baraży )możemy uniknąć jeżeli -to najgorszy scenariusz, o innych czarniejszych nawet nie myślę.Panowie za długo czekaliśmy na tę IV ligę żeby teraz ją oddać przez zły los (kontuzje) walczcie jak lwy a musi się udać. Pozdrawiam!!!! konio

Autor komentarza: rolnik z PiSTreść komentarza: leki to chemia powodująca zatrucie organizmu. należy stosować wyłącznie naturalne preparaty, pokrzywa, czosnek, miód, węgiel czy spirytus to są środki zwalczające wszelkie schorzenia. Żeby zdobyć te leki nie trzeba żadnej aptekiData dodania komentarza: 28.09.2024, 21:50Źródło komentarza: W weekend lepiej nie chorowaćAutor komentarza: yetiTreść komentarza: zamilcz analfabeto lub wróć do 3 klasy podstawówki. nie kompromituj się.Data dodania komentarza: 28.09.2024, 16:40Źródło komentarza: W weekend lepiej nie chorowaćAutor komentarza: goraTreść komentarza: odpowiedzialny za propagande pachołek gonskiData dodania komentarza: 28.09.2024, 16:15Źródło komentarza: Były wójt kierownikiem w starostwieAutor komentarza: RealiaTreść komentarza: Norbert Wilbik Katarzyna Jamnicka - Kondej Marcin Jaroń Krzysztof Ośka Waldemar Trzaskowski te osoby mogą sobie pogratulować zaorania możliwości rozwoju powiatu przez pięć następnych lat. Nikt z zewnątrz nie da pieniędzy dla powiatu którego starosta na facebooku naśmiewa się z członków rządu albo bierze udział w akcjach typu "MuremzaBobrem"... Liczmy, że przy kolejnych wyborach będzie to tej piątce radnych zapamiętane. O Panu Mirosławie to nawet nie ma co pisać, bo on to na pewno nie dotrwa do końca kadencji na stołku i wcześniej spotka go kara za złożenie tej dziwnej koalicji.Data dodania komentarza: 28.09.2024, 11:59Źródło komentarza: Były wójt kierownikiem w starostwie