niedziela, 29 września 2024 11:19

Żyrardowianka ponownie lepsza od Wilgi

Podobnie jak jesienią w Żyrardowie, tak i dzisiaj w Garwolinie Żyrardowianka okazała się lepsza do Wilgi. W 24. kolejce IV ligi GKS przegrał 0:2 (0:0). Mecz uwydatnił problemy podopiecznych Marka Krawczyka w formacji obronnej. W pierwszych 45 minutach gra była wyrównana. Bliżej objęcia prowadzenia byli goście, ale uderzenie gracza Żyrardowianki trafiło w poprzeczkę. Po zmianie stron Wilga ruszyła do zdecydowanych ataków. Przewagę gospodarze udokumentowali jedynie w statystykach rzutów rożnych.

Żyrardowianka przetrwała początkowy napór rywala i w 54. minucie wyprowadziła skuteczną kontrę. Strzał Marcina Jakóbiaka dał prowadzenie przyjezdnym. GKS był bliski wyrównania sześć minut później. Lewą stroną przedarł się Łukasz Puciłowski, który wystawił piłkę na 11 metr Piotrowi Talarowi. Uderzenie obrońcy zostało zablokowane.

W 66. minucie było już 0:2. Piłka po kolejnej kontrze trafiła do Bartłomieja Muchy. Zawodnik Żyrardowianki wziął na plecy obrońcę Wilgi. Obrót i gol. W kolejnych minutach gra gospodarzy była chaotyczna. W 80. minucie bliski przedarcia się w polu karnym był wprowadzony po przerwie Piotr Szostak. Chwilę wcześniej w dogodnej sytuacji znalazł się Michał Kępka.

- Mamy zbyt dużo słabych punktów. Szczególnie w obronie. Nie ma co tego ukrywać. W takich meczach, w których nie stwarzamy sytuacji bramkowych, nie powinniśmy też ich tracić. Przed własną publicznością jeśli nie można wygrać meczu, to trzeba go zremisować ? przyznał trener Wilgi Marek Krawczyk.

W środę GKS zagra na wyjeździe z Mszczonowianką.

Wilga Garwolin ? Żyrardowianka Żyrardów 0:2 (0:0)
Bramki: Marcin Jakóbiak, Bartłomiej Mucha
Wilga: Mariak, Wielgosz, Grązka, Korgul, Talar, Baranowski (Szostak), Kamil Zawadka, Puciłowski, Kowalski, Makulec (Trojanek), Kępka.

janek 14.05.2013 12:31
Po pięć lat więzienia przyłożyć za butelkę piwa.Oj oleju oleju w te przedłużenia szyi.

AAAA 14.05.2013 11:46
JESZCZE NIE POLECIAŁES NA MILICJE??

madrala 13.05.2013 15:35
Ty Koniu przestan sie juz madrzec jak jestes taki madry i wszystko wiesz to do polityki wypier*****

wg 13.05.2013 10:57
precyzuje o kogo ci chodzi?

wg 13.05.2013 10:23
kogo masz na myśli?

konio 13.05.2013 09:02
Wiem ,że to się niektórym nie spodoba ale uważam,że piwo na stadionie jest jak najbardziej na miejscu (dla kibiców oczywiście).Bylem na meczu ,nie było związanych z piciem tegoż ekscesów i nie ma o co kruszyć kopi.Przestańmy wreszcie robić z człowieka pijącego jedno czy dwa piwa żula i przestępcę.W Niemczech kraju jak najbardziej cywilizowanym to normalne. U nas natomiast IDIOCI będący u władzy zaszczepili w społeczeństwie zamordyzm związany z piciem alkoholu w miejscach zawodów sportowych chcąc uczynić z każdego alkoholika i bandytę za to że wypił jedno piwo.Interwencja jak najbardziej ale tylko jeśli pijacy nie potrafi się zachować KAŻDY ma swój rozum i nie możemy z góry zakładać ,że po wypiciu jednego piwa weźmie siekierę i zacznie wszystko rąbać.Ludzie w naszym kraju powoli nie daje się żyć POlicja na drodze zatrzymuje kierowców prewencyjnie niczym w średniowieczu (w każdym normalnym kraju zatrzymanie pojazdu przez policję tylko po przekroczeniu przepisów,ba nawet jazda po niewielkiej ilości alkoholu jeżeli nie powodujemy zagrożenia w ruchu jest dozwolona),szpiegomanie bilingów i itp. ograniczenia nawet z listonoszy próbują zrobić konfidentów sprawdzających czy w domu jest telewizor.Czas skończyć z wdrażaniem w życie programu "ORMO wiecznie żywe" Panie "ciekawy" i zająć się prawdziwymi problemami a nie pierdołami w rodzaju co pił Pan Xczy Y na zdjęciu numer ....Pozdrawiam!!!!konio

L do O 13.05.2013 08:54
Jeden mecz nie usprawiedliwia go co robi przez cały sezon

wg 13.05.2013 07:32
Tylko gdyby nie kapitan i Kamil Zawadka wynik byłby decydowanie gorszy!!!!!!!!!!

ciekawy 13.05.2013 07:26
Chciałbym się dowiedzieć się gdzie znajduje się sklepik z p...m, ponieważ widzę że kibice na zdjęciu nr 4 i 6 spożywają go w miejscu publicznym i sam bym go chciał spożyć. P.S. Czy w miejscu publicznym (jakim jest stadion) można spożywać napoje alkoholowe???

aaagas 12.05.2013 22:17
Brakuje: Karola Zawadki, Dróżdża w formie, Szczęsniaka w formie, Pioruna!

konio 12.05.2013 18:37
Wilga robiła co mogła ,niestety, po prostu wynik meczu odzwierciedla to co działo się na boisku, szkoda ,że nie grał Bogusz,cieszy powrót Talara ,który rozegrał dobry mecz. Panowie głowa do góry i walczyć ,w meczach z rywalami ,o mniejszym doświadczeniu i ograniu trzeba szukać punktów niezbędnych do utrzymania.Pozdrawiam!!!!konio

L do O 12.05.2013 18:37
Wilga bez Pioruna to nie Wilga? Kapitan jak czołg?

KOMENTUJECIE
Autor komentarza: rolnik z PiSTreść komentarza: leki to chemia powodująca zatrucie organizmu. należy stosować wyłącznie naturalne preparaty, pokrzywa, czosnek, miód, węgiel czy spirytus to są środki zwalczające wszelkie schorzenia. Żeby zdobyć te leki nie trzeba żadnej aptekiData dodania komentarza: 28.09.2024, 21:50Źródło komentarza: W weekend lepiej nie chorowaćAutor komentarza: yetiTreść komentarza: zamilcz analfabeto lub wróć do 3 klasy podstawówki. nie kompromituj się.Data dodania komentarza: 28.09.2024, 16:40Źródło komentarza: W weekend lepiej nie chorowaćAutor komentarza: goraTreść komentarza: odpowiedzialny za propagande pachołek gonskiData dodania komentarza: 28.09.2024, 16:15Źródło komentarza: Były wójt kierownikiem w starostwieAutor komentarza: RealiaTreść komentarza: Norbert Wilbik Katarzyna Jamnicka - Kondej Marcin Jaroń Krzysztof Ośka Waldemar Trzaskowski te osoby mogą sobie pogratulować zaorania możliwości rozwoju powiatu przez pięć następnych lat. Nikt z zewnątrz nie da pieniędzy dla powiatu którego starosta na facebooku naśmiewa się z członków rządu albo bierze udział w akcjach typu "MuremzaBobrem"... Liczmy, że przy kolejnych wyborach będzie to tej piątce radnych zapamiętane. O Panu Mirosławie to nawet nie ma co pisać, bo on to na pewno nie dotrwa do końca kadencji na stołku i wcześniej spotka go kara za złożenie tej dziwnej koalicji.Data dodania komentarza: 28.09.2024, 11:59Źródło komentarza: Były wójt kierownikiem w starostwie