piątek, 27 września 2024 23:29

Wilga II wciąż bez punktów. Wygrana Promnika

Wciąż bez ligowej zdobyczy są zawodnicy Wilgi II Garwolin, którzy ulegli w Trąbkach Bugowi Wyszków 3:5. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie warszawskiej Ligi Okręgowej odniósł Promnik Łaskarzew. Do przerwy spotkania z Bugiem zaplecze IV-ligowca przegrywało 1:3. Druga odsłona zakończył się remisem 2:2. Gole dla miejscowych strzelali Adrian Płatek, Damian Matysiak i Jakub Wągrodzki.

- Grając z silnym przeciwnikiem jesteśmy zadowoleni z naszych założeń przed meczowych, gdzie założyliśmy sobie odbiór w wysokiej strefie i atakowanie większa ilością zawodników. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w obronie, które rywale zamienili na bramki. Mimo niekorzystnego wyniku, muszę pochwalić zawodników za trud włożony w spotkanie i granie z pełnym zaangażowaniem – skomentował trener Wilgi II Kamil Zawadka.

Skład Wilgi II: M. Makulec, K. Winek( 60' K. Kęsik),Mankge, Ł. Piesio, Toteh, Cedric (70' Irakli), Wągrodzki, Rękawek, Matysiak (80' Hys), Shakurau, Płatek.

Po pierwszy komplet punktów sięgnął Promnik Łaskarzew. ŁKS pewnie pokonał przed własną publicznością Dąb Wieliszew 6:2 (3:1). Hat-trickiem popisał się Piotr Jarzyna, dublet zaliczył Albert Siembora. Trafienie dorzucił Mignane Faye. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale przystanie 4:1 gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

W następnej kolejce Wilga II zagra na wyjeździe z MKS Polonia Warszawa, a Promnik uda się do Radzymina na mecz z Mazurem. Oba spotkania 2 września.