niedziela, 29 września 2024 13:20

Wilga zremisowała mecz za sześć punktów [wideo]

Po przeciętnym meczu Wilga Garwolin zremisowała bezbramkowo z Prochem Pionki w meczu 19. kolejki IV ligi. Dzisiejsze spotkanie było pojedynkiem za ?sześć punktów?. Wilga chciała wreszcie wygrać. Niżej notowany przeciwnik miał być dobrą okazją, aby dopisać sobie trzy punkty. Tym bardziej, że w Pionkach Wilga wygrała 3:1.

W pierwszej połowie Wilga prowadziła grę, ale nie przekładało się to sytuacje bramkowe. Warto odnotować jedynie strzał Bartłomieja Sitarka, który w 10. minucie nieznacznie minął słupek bramki Prochu. Goście groźnie kontrowali i byli bliscy objęcia prowadzenia. Kapitalnie w bramce Wilgi spisywał się w dwóch akcjach Dawid Wasążnik. Szczególnie interwencja z 41. minuty zasługuje na pochwałę, bo młody bramkarz Wilgi obronił uderzenie z kilku metrów.

Po zmianie stron obraz meczu się nie zmienił. Wilga próbowała przedostać się pod bramkę przyjezdnych, ale akcje kończyły się na linii pola karnego. Zagrożenie GKS stwarzał po stałych fragmentach gry. Piotr Grober uderzał dwukrotnie celnie, ale na posterunku był Wiktor Pajączek. W 69. minucie w poprzeczkę trafił Przemysław Alot.

Na kwadrans przed końcem fatalną stratę przy wyprowadzaniu piłki zaliczył Filip Gac. Błąd kolegi faulem przed polem karnym musiał ratować Kacper Kozikowski, który zobaczył po chwili czerwoną kartkę.

- Pozostaje duży niedosyt, że nie zdobyliśmy trzech punktów. Przed spotkaniem liczyliśmy bardzo na komplet punktów. Stworzyliśmy dogodne sytuacje na gola, ale niestety zabrakło skuteczności i wyrachowania. Przeciwnik za łatwo dochodził do okazji bramkowych ? skomentował trener Wilgi Karol Zawadka. - Dziękuję chłopakom za zaangażowanie i walkę, ale do tego trzeba jeszcze dołożyć jakość piłkarską ? dodał.

Hutnik Huta Czechy musiał przełknąć gorycz porażki na własnym boisku. Podopieczni Rafała Głąbickiego ulegli Podlasiu Sokołów Podlaski 0:4. Przy stanie 0:3 gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

W następnej kolejce Wilga zagra na wyjeździe z Tygrysem Huta Mińska, a Hutnik w Siedlcach z Pogonią II.

{avsplayer videoid=193}

Wilga Garwolin ? Proch Pionki 0:0
Czerwona kartka dla Wilgi: 75` Kacper Kozikowski
Wilga: Wasążnik, Alot, Gac, Piotrowski, Kozikowski, S. Papiernik, Gmurczyk, Kowalski, Sitarek, Grober, Paszkowski (75` D. Papiernik).
Hutnik Huta Czechy ? Podlasie Sokołów Podlaski 0:4 (0:1)
Hutnik: Kardyka, Jedynak, Jankowski, Sibilski, A. Wardak (32` Wilczek), M. Macioszek (78` Jeleń), R. Głąbicki (90` Żołądek), Grzegorczyk, Grudniak (82` Łodziński), R. Macioszek, Jarzyna.

Wojtek63 30.04.2021 19:35
Przed Wilgą mecz z Tygrysem Huta Mińska nie o 6 punktów, ale chyba o 100 punktów. Życzę zwycięstwa Wildze i sobie. A jak zdobywać bramki ? Oto prosty sposób zaczerpnięty z wałbrzyskiej klasy B przez portal Galaktyczny Futbol: https://galaktycznyfutbol.pl/2021/04/29/kapitalny-gol-w-meczu-walbrzyskiej-b-klasy-strzelcem-krzysztof-basiow-z-drugiego-zespolu-lechii-dzierzoniow-wideo/ Prawda, że proste :-) No i transmisja. Może obraz nie najlepszy (przekontrastowany) - nie znam przyczyny, ale...ogólnie fajnie. 1. Kamera ustawiona na odpowiedniej wysokości 2. Info o aktualnym wyniku (górny lewy narożnik) 3. Info o strzelcu bramki, minucie i ew. asyście. Jedynie czego mi brakuje, to aktualnych minut meczu. Materiał video polecam tym, którzy mają aspiracje transmitować mecze Wilgi Garwolin.

Komentaor 25.04.2021 14:07
Jak nie każdy robiący zdjęcia, to od razu fotograf, tak nii każdy pokazujący mecz to komentator. Owszem na bezrybiu i rak ryba, ale ja po 15 minutach wyłączyłem fonię. Poziomu sportowego nie komentuje, bo .... jestem w....

konio 25.04.2021 10:54
Jak na razie na szczęście dla trenera Zawadki i zawodników Wilgi pan Wojtek jest w "śmiertelnym" boju z redaktorami prowadzącymi relacje meczową.Jedni ulegli (Net Art) przez nokaut drudzy jak pan Marcin się odgryzają.Wiadomo ,że to nie TVP i nie ma co wymagać ,moim zdaniem relacja z meczu z Prochem ok a komentarze mi nie przeszkadzają to taki lokalny folklor.Ad rem : dla obydwu zespołów ten wynik to jak w tytule.Niestety tak jak pisałem tydzień temu grają zespoły vide Sokołów które dokonały poważnych wzmocnień ,które płacą swoim zawodnikom vide Oscar ,Mazowia ,Pilica.Nie sprawdza się to w przypadku Warki która się wzmocniła i płaci ale jak pokazują ostatnie mecze wygrała tylko z Wilgą.Choć mecz w Mszczonowie nie był zły w jej wykonaniu a porażka minimalna.Wilga gra zgodnie z przysłowiem wylansowanym kiedyś przez Huberta Kostkę jak był trenerem Szombierek:tak krawiec kraje jak materiał staje.Nie wykroisz płaszcza jak materiału jest na koszule.Mamy tylko kilku zawodników na poziomie czwartoligowym podobnie jak Hutnik,reszta jest uzupełnieniem ale nie daje absolutnie jakości.Dodatkowo za chwilę zacznie się zaangażowanie Sebastiana Papiernika i Gaca w piłkę plażową w Reprezentacji Polski co jeszcze bardziej doprowadzi trenera do bólu głowy.Dodatkowym czynnikiem jest idiotyczna moim zdaniem decyzja władz krajowych o graniu meczy bez publiczności, fala epidemii wygasa a najnowsze badania udowodniły ,ze zarażenie się covidem na powietrzu jest tak prawdopodobne jak złapanie pewnej wstydliwej choroby od pyłku kwiatowego.Na takim stadionie jak w Garwolinie 50 -70 kibiców można by spokojnie rozsadzić a zawsze to inaczej grać przed publicznością.Mecze bez publiczności to nieporozumienie są NIJAKIE,żadnej motywacji dla chłopaków i tak grających za friko.Nie ma co się znęcać nad chłopakami i trenerem widać ,ze nie idzie ,ale grac trzeba,może jakieś punkty wpadną Pamiętajmy też ,ze MZPN zwiększył grupy do 18 zespołów w 2021/22,może zwiększy do 20..oby.Pozdrawiam!!!!konio

Wojtek63 25.04.2021 09:36
W rozegranym wczoraj (24.04) meczu IV ligi lubelskiej (gr. spadkowa) pogrążone w kryzysie Orlęta Łuków pokonały u siebie będącą dramatycznej sytuacji finansowo- organizacyjnej Unię Hrubieszów 5:0 (zarówno Orlęta jak i Unia to byli rywale Wilgi na IV poziomie rozgrywek) Wynik jak każde inne 5:0. Jednak sam mecz trwał? 12 minut i został zakończony. Powodem takiej sytuacji był fakt, iż Unia przyjechała do Łukowa w siedmioosobowym składzie. Właśnie po 12 minutach jeden z zawodników Unii nie był zdolny do kontynuowania gry. Tym samym Unia została zdekompletowana. Po tym meczu Orlęta zajmują 4 pozycję z bilansem 2 mecze, 31 pkt. (2-0-0), br. 10-2. Natomiast Unia jest na pozycji 8. z bilansem 2, 24 pkt. (0-0-2), br. 0-12) i z przewagą 5 pkt. nad strefą spadkową. Może byłby i ,,Happy End?? , ale? zawodników brak. Zakładam, że LZPN utrzyma wynik z boiska i bilanse bramkowe obu zespołów nie ulegną zmianie. W tej 12 zespołowej grupie spadkowej punkty zdobyte w rundzie zasadniczej zostały na kontach zespołów. Niestety potwierdzają się jesienne informacje o krytycznej sytuacji w hrubieszowskiej Unii. Jak to się skończy ? Póki co nikt nie wie. Orlęta Łuków- Unia Hrubieszów 5:0 (?) Bramki: 1, 4, 5, 8 i 9 min gry. W 12 minucie mecz został przerwany z powodu zdekompletowania drużyny Unii.

Wojtek63 25.04.2021 04:30
Oglądałem ten mecz w Internecie. Wszystko wskazuje na to, ze mecz w Warką nie był Wilgi wypadkiem przy pracy. Takim meczem był mecz Pilicy Białobrzegi z Wilgą. Z tym, że to był wypadek przy pracy w odniesieniu do Pilicy. W meczu z Prochem Wilga potwierdziła swoją niemoc. Brak walki, pomysłu na grę i brak charakteru (o charakterze pisał Konio po ,,cudownym?? remisie w Białobrzegach). Pytanie brzmi: czy to trener Milewski zostawił po rundzie jesiennej zgliszcza (5 kolejnych porażek i remis), czy to trener Zawadka jako nowa ,,miotła?? w zespole nie dał rady przygotować zespołu do rundy wiosennej (treningi, motywacja, respekt do nowego trenera, czy wreszcie akceptacja nowego trenera) ? Sam mecz? Poziom A klasy. Nic więcej. Taka właśnie A klasowa kopanina. W zasadzie nie było co oglądać. Transmisja video ? Samo ujęcie ujdzie w tłoku (kamera mogłaby być ustawiona wyżej). Nie rozumiem dlaczego ci realizatorzy boją się poziomu wyższego niż trzeci rząd krzesełek ? Dlaczego nie był to ostatni najwyższy rząd ? Natomiast sam komentarz meczowy ? Zamiast o meczu słyszałem ,,panie Zbyszku, panie Mieciu, panie Damianie, gdzie mamy jechać ? do Unina, czy do Huty Czechy, ile osób zostawiło komentarze pod nazwą firmy TMfootball oraz inne prywatne komentarze. Jeszcze parę minut dłużej, a usłyszałbym, że pan Zdzisio musi zrobić siku.

Marcin Tomaszewski 24.04.2021 21:28
Panie Wojciechu od jakiegoś czasu próbujemy przekazywać informacje z każdego wydarzenia, staramy się rozwijać. Jak Pan wie, nawet Rzym nie został zbudowany od razu. I niech Pan pamięta, że nawet najlepsza kosa prędzej czy później trafi na kamień...

Wojtek63 24.04.2021 12:21
Reasumując: Mecz: Jedna wielka katastrofa. DEGRADACJA czeka przed bramą stadionu. Relacja video: O 40 % lepsza niż ta od firmy netARN. Te 40 % to obraz video. I tylko relacja video. (w relacji netARN nie było nagłośnienia) Natomiast styl wypowiedzi ,,reportera?? TMfootball jest nie do przyjęcia. Na wymioty mnie brało jak tego słuchałem. Jeśli firma TMfootball zmieni położenie kamery (wyżej) i przede wszystkim osobę komentującą mecz (mecz i tylko to co się dzieje na boisku, a wywiady i komentarze w przerwie) i zaniecha półprywatnych głupich komentarzy to powinno być całkiem fajnie. Dlaczego tak sobie pozwalam ? Bo jestem kibicem. Bo mogę i będę chwalić lub krytykować ( w tym przypadku jest to krytyka konstruktywna) Weźmy na przykład kucharza: Jeśli coś ugotuje. Coś bardzo niestrawnego i wstrętnego- powodującego odruch wymiotny, a wszyscy dyplomatycznie go pochwalą? bo inaczej nie wypada. To skąd ten kucharz ma wiedzieć, że zrobił coś nie tak, jeśli nikt nie powie ,,to jest wstrętne?? ? Dlatego szanowna firmo TMfootball? Troszkę więcej przypraw (czytaj: ustawienie kamery i zmiana stylu komentowania) , a powinno być fajnie. Trzymam kciuki.

Autor komentarza: rolnik z PiSTreść komentarza: leki to chemia powodująca zatrucie organizmu. należy stosować wyłącznie naturalne preparaty, pokrzywa, czosnek, miód, węgiel czy spirytus to są środki zwalczające wszelkie schorzenia. Żeby zdobyć te leki nie trzeba żadnej aptekiData dodania komentarza: 28.09.2024, 21:50Źródło komentarza: W weekend lepiej nie chorowaćAutor komentarza: yetiTreść komentarza: zamilcz analfabeto lub wróć do 3 klasy podstawówki. nie kompromituj się.Data dodania komentarza: 28.09.2024, 16:40Źródło komentarza: W weekend lepiej nie chorowaćAutor komentarza: goraTreść komentarza: odpowiedzialny za propagande pachołek gonskiData dodania komentarza: 28.09.2024, 16:15Źródło komentarza: Były wójt kierownikiem w starostwieAutor komentarza: RealiaTreść komentarza: Norbert Wilbik Katarzyna Jamnicka - Kondej Marcin Jaroń Krzysztof Ośka Waldemar Trzaskowski te osoby mogą sobie pogratulować zaorania możliwości rozwoju powiatu przez pięć następnych lat. Nikt z zewnątrz nie da pieniędzy dla powiatu którego starosta na facebooku naśmiewa się z członków rządu albo bierze udział w akcjach typu "MuremzaBobrem"... Liczmy, że przy kolejnych wyborach będzie to tej piątce radnych zapamiętane. O Panu Mirosławie to nawet nie ma co pisać, bo on to na pewno nie dotrwa do końca kadencji na stołku i wcześniej spotka go kara za złożenie tej dziwnej koalicji.Data dodania komentarza: 28.09.2024, 11:59Źródło komentarza: Były wójt kierownikiem w starostwie