reklama
reklama
reklama

Odliczamy dni do biegu! Zapisz się albo zostań wolontariuszem

Opublikowano: 11 czerwiec 2018, 15:30 Kategoria Bieg Avon Kontra Przemoc
AKPAVONbiegCSiKTruchtacz.pl
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Wielkimi krokami zbliżamy się do tegorocznej edycji biegu ?AVON kontra PRZEMOC ? biegnij w Garwolinie? organizowanej przez Avon Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl. Już 17 czerwca ponad 800 zawodników z całej Polski przekroczy linię startu, aby wspólnie wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy domowej. Tegoroczny dochód z pakietów startowych zostanie przekazany na Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".


Już po raz 9. ulice Garwolina zapełnią tłumy zmotywowanych zawodników, których wspólnym celem jest dobrze się bawić i pomagać. Ze względu na swój charytatywny charakter, bieg został zaplanowany nie tylko dla zawodowych biegaczy, ale również dla początkujących zawodników i rodzin. Z tego powodu, Organizatorzy przygotowali dla chętnych dwa dystanse: dłuższy na 10 km oraz dwukilometrowy Bieg Rodzinny, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność i jest świetną okazją, aby rozwinąć w sobie pasję do biegania i spędzić czas w wyjątkowej, sportowej atmosferze. Rywalizacja rozpocznie się na moście na rzece Wildze około godziny 12:00.

"AVON kontra przemoc" po raz 9! Zapisz się!

Opublikowano: 30 kwiecień 2018, 15:09 Kategoria Bieg Avon Kontra Przemoc
bieg AVON kontra przemocAkP
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

17 czerwca odbędzie się tegoroczna edycja biegu ?AVON Kontra Przemoc ? biegnij w Garwolinie?. Organizowana już po raz 9. przez AVON Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl impreza zachęca do wspólnego wyrażenia sprzeciwu wobec przemocy domowej w biegu na dwóch dystansach: 10 km oraz ? wspólnie z najbliższymi ? w biegu rodzinnym na 2 km.

Bieg na stałe wpisał się w kalendarze mieszkańców miasta oraz profesjonalnych sportowców. Na tych, którzy podejmą wyzwanie, czeka sprawdzona trasa, gorący doping lokalnej publiczności oraz podium dla najlepszych.

Jak co roku, trasy dwóch biegów zostaną poprowadzone głównymi ulicami Garwolina. Punktualnie o 12.00 z mostu na rzece Wildze wystartują zawodnicy biegu głównego na 10 km. Kilka minut później na starcie staną uczestnicy biegu rodzinnego na 2 kilometry. Towarzyszy on imprezie od kilku lat i zdobywa coraz większe zainteresowanie. Mogą w nim wziąć udział początkujący zawodnicy, którzy często po raz pierwszy stają do sportowej rywalizacji przy wsparciu najbliższych.

Kenijczycy najszybsi w Garwolinie. Drugie podium Roberta Głowali [wideo]

Opublikowano: 18 czerwiec 2017, 15:44 Kategoria Bieg Avon Kontra Przemoc
bieg avonbieganiedni miasta i powiatu
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Abet Kibet Rop (Benedek Team) wygrał VIII edycję biegu ?Avon Kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?. Kenijczyk trasę 10 km pokonał w 30 minut i 55 sekund. Najlepszą kobietą została Ukrainka Wira Ocharuk (Luchesk). Ubiegłoroczny sukces powtórzył Robert Głowala. Zawodnik Wilgi Garwolin po raz drugi zajął trzecie miejsce.

Dzisiejsze warunki pogodowe nie sprzyjały osiąganiu dobrych rezultatów. Wysoka temperatura nie była wymarzona dla zawodników. Od początku ton rywalizacji nadawali Kenijczycy. Tempa trzem Afrykańczykom dotrzymywał jedynie Robert Głowala. Przed czwartym kilometrem zawodnik Wilgi Garwolin wyprzedził Mosesa Kipruto Kibire i wskoczył na trzecie miejsce.

Patrycja Kazadi i Przemysław Saleta na biegu w Garwolinie

Opublikowano: 08 czerwiec 2017, 19:21 Kategoria Bieg Avon Kontra Przemoc
bieg AVON kontra przemoc
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Wielkimi krokami zbliża kolejna edycja biegu AVON Kontra Przemoc. 18 czerwca w Garwolinie jego uczestnicy po raz kolejny wystartują na dystansie 10 kilometrów, wspólnie sprzeciwiając się w ten sposób przemocy wobec kobiet. Dołączą do nich rodziny, które wezmą udział w biegu na 2 kilometry. Udział w wydarzeniu zapowiedziały również gwiazdy. W tym roku uczestników wesprze ambasadorka Avon Patricia Kazadi oraz Przemysław Saleta.

Już wkrótce ulicami Garwolina ruszy doroczny bieg AVON Kontra Przemoc. Impreza cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród pasjonatów biegania, ale nie tylko. Biegowi głównemu, w którym uczestnicy zmierzą się z dystansem 10 kilometrów, towarzyszyć będzie Bieg Rodzinny. 2 kilometry, które wspólnie pokonają biegacze, to świetna okazja do rodzinnej rozrywki i ?zarażenia? najmłodszych sportową pasją. Organizatorzy imprezy mają nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku, i w tej edycji uda się pobić rekord liczby uczestników. W 2016 w biegu wystartowało blisko 1 000 biegaczy!

30 dni do biegu! Zarejestruj się!

Opublikowano: 18 maj 2017, 14:41 Kategoria Bieg Avon Kontra Przemoc
bieg AVON kontra przemocCSiKTruchtacz.pl
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Już za 30 dni, 18 czerwca w Garwolinie ruszy 8. edycja biegu ?AVON Kontra Przemoc?. Jego organizatorzy ponownie zachęcają do rejestracji i wspólnego wyrażenia sprzeciwu wobec przemocy domowej w biegu na dwóch dystansach: 10 km oraz ? wspólnie z najbliższymi ? w biegu rodzinnym na 2 km.

Impreza cieszy się sporą popularnością i na stałe wpisała się już w kalendarze zarówno mieszkańców miasta, jak i profesjonalnych sportowców. Sprawdzona trasa, mocny doping publiczności, gorąca atmosfera, medale dla wszystkich uczestników biegu i puchary dla najlepszych? To wszystko po raz kolejny czeka na biegaczy i kibiców w Garwolinie.

Pobiegnijmy razem! VIII edycja ?AVON kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?

Opublikowano: 31 marzec 2017, 16:29 Kategoria Bieg Avon Kontra Przemoc
bieg avonbieganiedni garwolina
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

18 czerwca już po raz ósmy ulicami Garwolina pobiegną zawodnicy biegu ?AVON kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?. To wielkie biegowe święto, w którym udział mogą wziąć całe rodziny, bo tradycyjnie obok 10-kilometrowego biegu głównego wystartuje także Bieg Rodzinny na dystansie 2 kilometrów. Meta sportowa to nie wszystko. Biegnąc z nami, wspierasz kampanię przeciwko przemocy ? szczególnie przemocy wobec kobiet.

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będziemy mogli gościć w Garwolinie fantastycznych biegaczy z całej Polski. Mamy także nadzieję, że wśród nich jak zawsze będzie duża grupa zawodników i zawodniczek z naszego powiatu. To dla nas ogromna satysfakcja, kiedy obserwujemy wbiegających na metę, zadowolonych uczestników naszego biegu ? mówi Michał Kopik, dyrektor biegu ?AVON kontra przemoc ?biegnij w Garwolinie?.

reklama

TOP

reklama