reklama

baner projekt 

reklama

Stypendyści w pięciu dyscyplinach

Opublikowano: 26 marzec 2024, 07:56 Kategoria Sport
stypendiastarostwogarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

W Starostwie Powiatowym w Garwolinie zostały uroczyście przekazane Stypendia Sportowe oraz nagrody sportowe za wysokie osiągnięcia zawodników z powiatu garwolińskiego. 57 utalentowanych, młodych zawodników otrzymało stypendia, a 18 nagrody sportowe (3 dla trenerów oraz 15 dla zawodników).

Wyjątkowe sportowe spotkanie odbyło się w piątek w sali konferencyjnej starostwa. Tegoroczne stypendia zostały przyznane w pięciu dyscyplinach sportowych: pływanie, tenis stołowy, lekkoatletyka, taekwondo i karate.  Nagrody zostały przyznane w dyscyplinach tj. szermierka na wózku, siatkówka, badminton, karate i tenis stołowy.

Dyplomy oraz pamiątkowe listy gratulacyjne wręczyli Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki, Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Marek Ziędalski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemar Trzaskowski.

reklama


Stypendia są wynikiem pracy, są wynikiem przede wszystkim posiadania pasji, posiadania talentu, a później determinacji w dochodzeniu do celu.

Nagrody starosty otrzymali: Buszta Stanisław - GKS Wilga Garwolin, Zadrożny Miłosz - Return - Piaseczno Uczniowski Klub Sportowy, Topór Michał - Klub Sportowy Metro Warszawa, Zatyka Magdalena -Klub Tenisa Stołowego Rembertów, Górska Marcelina, Górska Matylda, Barański Michał, Guba Kamil (wszyscy Wołomiński Klub Sportowy Karate), Stankiewicz Zofia, Rudka Arkadiusz, Kotlarski Tomasz, Kotlarska Anna, Arczyńska Ewelina, Walenda Krzysztof, Brzeźnicka Maria (wszyscy MKS Garwolin), Jabłoński Adam, Dąbrowski Michał (obaj IKS Szermierka Wołomin), Fic Radosław - Fundacja Rozwój Integracja Sport.

Lista stypendystów

 DELFIN GARWOLIN

2

Jonak Jagoda

UKS DELFIN GARWOLIN

3

Więckowska Alicja

UKS DELFIN GARWOLIN

4

Szopa Alicja

UKS DELFIN GARWOLIN

5

Więckowski Piotr

UKS DELFIN GARWOLIN

6

Kaczmarek Wojciech

UKS DELFIN GARWOLIN

7

Dziewanowska Nikola

UKS DELFIN GARWOLIN

8

Włodarczyk Lena

STOWARZYSZENIE TENISA STOŁOWEGO REBEL

9

Paziewska Maja

STOWARZYSZENIE TENISA STOŁOWEGO REBEL

10

Gasek Patrycja

STOWARZYSZENIE TENISA STOŁOWEGO REBEL

11

Przybysz Maja

GKS WILGA GARWOLIN

12

Kucharska Ewelina

GKS WILGA GARWOLIN

13

Grzegrzółka Wojciech

GKS WILGA GARWOLIN

14

Paciorek Marcel

GKS WILGA GARWOLIN

15

Borkowska Aleksandra

GKS WILGA GARWOLIN

16

Sikora Wiktor

GKS WILGA GARWOLIN

17

Czarnecka Lidia

GKS WILGA GARWOLIN

18

Świesiulska Agata

GKS WILGA GARWOLIN

19

Luśnia Maja

GKS WILGA GARWOLIN

20

Dębecka Małgorzata

GKS WILGA GARWOLIN

21

Kusińska Julia

GKS WILGA GARWOLIN

22

Kałaska Karolina

GKS WILGA GARWOLIN

23

Barna Wiktoria

GKS WILGA GARWOLIN

24

Jakubczak Małgorzata

GKS WILGA GARWOLIN

25

Całka Maria

GKS WILGA GARWOLIN

26

Karczmarczyk Zofia

GKS WILGA GARWOLIN

27

Chodyra Klaudia

GKS WILGA GARWOLIN

28

Sawicki Piotr

KS TOP GUN

29

Buraczewska Gabriela

KS TOP GUN

30

Przybysz Zuzanna

KS TOP GUN

31

Kondej Wiktoria

KS TOP GUN

32

Kondej Bartosz

KS TOP GUN

33

Cisowski Igor

KS TOP GUN

34

Narojczyk Oliwia

KS TOP GUN

35

Trzpil Natalia

KS TOP GUN

36

Olkowski Marcin

KS TOP GUN

37

Mikulska Alicja

KS TOP GUN

38

Piwoński Przemysław

KS TOP GUN

39

Ornat Patryk

KS TOP GUN

40

Michalczyk Julia

KS TOP GUN

41

Masny Antonina

KS TOP GUN

42

Michalczyk Zuzanna

KS TOP GUN

43

Prożych Jakub

KS TOP GUN

44

Kondej Oliwia

KS TOP GUN

45

Przybysz Kacper

KS TOP GUN

46

Czechowska Zuzanna

KS TOP GUN

47

Szczęsna Olga

KS TOP GUN

48

Dróżdż Bartłomiej

KS TOP GUN

49

Balas Nina

KS TOP GUN

50

Kusak Mikołaj

KS TOP GUN

51

Talarek Agata

KS TOP GUN

52

Bukowski Olaf

KS TOP GUN

53

Ślińska Aleksandra

UKS KARATE W ŻELECHOWIE

54

Rosa Weronika

UKS KARATE W ŻELECHOWIE

55

Kowalczyk Aleksandra

UKS KARATE W ŻELECHOWIE

56

Gładysz Oliwia

UKS KARATE W ŻELECHOWIE

57

Kałaska Wiktoria

UKS KARATE W ŻELECHOWIE

 

red. za Starostwo Powiatowe

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama