reklama

baner projekt 

reklama

Z AP Wilgi Garwolin w wielki świat

Opublikowano: 17 listopad 2023, 07:37 Kategoria Sport
wilga garwolinakademia wilgi garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Pierwszy rocznik Akademii Piłkarskiej Wilgi Garwolin wkroczył w dorosły futbol. Zarząd klubu oraz trenerzy podziękowali młodym piłkarzom za dziewięcioletnią pracę.

- Coś się kończy, coś się zaczyna. Gratuluję Wam w imieniu zarządu wytrwałości, determinacji i wielu sukcesów, w tym gry w juniorach na poziomie I ligi wojewódzkiej - powiedział prezes klubu Waldemar Mrugała podczas spotkania, podsumowującego. - Jesteście pierwszym rocznikiem w historii Akademii Piłkarskiej Wilgi Garwolin - podsumował.

- Ponad dziewięć lat trwała wasza przygoda z piłką młodzieżową, za co należy Wam się ogromny szacunek - dodał wiceprezes do spraw sportowych Łukasz Grązka.

reklama


- Przyszedł teraz czas na piłkę seniorską i poważne granie - powiedział na koniec trener II drużyny Kamil Zawadka.

Na ten sukces pracowało wielu ludzi, którym należą się ogromne podziękowania, zarówno ze strony zawodników, jak i rodziców, a także całego zarządu klubu.  Pierwszym trenerem rocznika był Karol Zawadka, to on zrekrutował drużynę i przez wiele lat ją prowadził.

Drugim trenerem był Marcin Żak.  Obecnie zespół prowadził Piotr Talar, który wraz z drużyną uzyskał awans do I ligi. Przez cały ten czas towarzyszył im niezawodny kierownik drużyny Mariusz Poreda.

GKS Wilga Garwolin, opr. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz