reklama

baner projekt 

reklama

Pierwszy turniej na nowym boisku

Opublikowano: 14 listopad 2023, 13:26 Kategoria Sport
wilga garwolingarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Już w najbliższą niedzielę młodzi piłkarze z rocznika 2014/2015 sprawdzą swoje umiejętności i powalczą o nagrody. Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin zaprasza na turniej piłkarski – będzie to pierwsze takie wydarzenie organizowane na niedawno oddanym do użytku nowym boiskiem ze sztuczną nawierzchnią na stadionie miejskim w Garwolinie.

Długo wyczekiwana inwestycja została oficjalnie otwarta w październiku. Od tego czasu ponad 300  piłkarzy garwolińskiego klubu codziennie na nim trenuje i rozgrywa mecze, ale takich zawodów tu jeszcze nie było. Turniej Piłki Nożnej z okazji utworzenia nowego boiska sztucznego w Garwolinie rozgrywany będzie dla zawodników z rocznika 2014/15 w najbliższą niedzielę, 19 listopada na stadionie miejskim zarządzanym przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Początek wydarzenia o godzinie 10:00.

W tych zawodach nie ma wygranych i przegranych, liczy się dobra zabawa oraz rywalizacja w duch fair play, a każdy z uczestników otrzyma pamiątkową nagrodę.

reklama


Na uczestników czekają puchary, medale, dyplomy oraz pamiątkowe statuetki. Organizator zastrzega, że w przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych turniej może zostać przeniesiony do hali sportowej.

Organizatorem wydarzenia jest Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin.

Zadanie realizowane i współfinansowane przez Ministerstwo Sportu w ramach programu Mikro Granty II edycja.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz