reklama

baner projekt 

reklama

Bez punktów w okręgówce

Opublikowano: 02 październik 2023, 10:24 Kategoria Sport
wilga II garwolinpromnik łaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Pechowa dla Wilgi II Garwolin i Promnika Łaskarzew okazała się 8. kolejka Amnis Energia Ligi Okręgowej. Oba zespoły z powiatu garwolińskiego zanotowały porażki.

Rezerwy IV-ligowca udały się w niedzielny poranek do Radzymina. Do przerwy prowadzili zawodnicy Mazura. Po zmianie strony wyrównanie GKS dał Filip Wojtaś. W kolejnych minutach przeważali gospodarze, którzy strzelili trzy gole. Rozmiary porażki w końcówce zmniejszył Kirił Shakurau, który wykorzystał podanie Jakuba Mianowskiego.

- Po meczu z Mazurem czujemy niedosyt, grając dobrze w drugiej połowie i doprowadzając do remisu, straciliśmy bramki w najmniej oczekiwanym momencie. Mimo niekorzystnego wyniku, chcę pochwalić swoich zawodników za to, że do końca spotkania starali się odwrócić losy meczu na naszą korzyść. Budująca jest również postawa zawodników z rocznika 2007-08, którzy dostali kolejną możliwość gry i zaprezentowali się dobrze na tle wymagającego przeciwnika – ocenia trener Wilgi II Kamil Zawadka.

reklama


Wilga II: Makulec (80'Mikulski), K. Winek, Tracz, Toth, Redka (70' Szwed), Shakurau, Masny (70' Agi), Wojtaś, Woroszył (80' Grędzik), Matysiak (80' Kotlarski), Cedric (60' Mianowski).

Na zwycięstwo liczyli kibice przy Kusocińskiego, gdzie Promnik Łaskarzew mierzył się z niżej notowanym zespołem z Halinowa. Niestety dla miejscowych, ton grze nadawali przyjezdni, którzy strzelili po golu w każdej połowie.

W następnej kolejce Wilga II zagra z Orłami Zielonka, a Promnik z Legionovią II w Legionowie.

Wyniki i tabela ligi okręgowej

łk

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz