reklama

baner projekt 

reklama

Kolejny punkt Wilgi II

Opublikowano: 18 wrzesień 2023, 10:17 Kategoria Sport
wilga II garwolinpromnik łaskarzew
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Trwa dobra seria Wilgi II Garwolin. Drużyna Kamila Zawadki zanotowała trzeci kolejny mecz bez porażki w Amnis Energia Lidze Okręgowej. Przełożone zostało spotkanie Promnika Łaskarzew.

Po wygranej z Polonią Warszawa 1:0 i bezbramkowym remisie z Wichrem Kobyłka, Wilga II pojechała na spotkanie do Radości. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Wilga ostatni kwadrans grała w osłabieniu po drugiej żółtce kartce swojego zawodnika.

- W pierwszej połowie spotkania stworzyliśmy sobie parę dogodnych sytuacji bramkowych szkoda, że żadnej nie udało się zamienić na bramkę. Natomiast po przerwie mecz się wyrównał i zakończył się wynikiem remisowym. Pozytywne jest to, że zawodnicy realizują nasze założenia przed meczowe i w trzecim spotkaniu nie tracimy bramki natomiast musimy pracować nad grą w fazie ataku, żeby stwarzać więcej sytuacji bramkowych – ocenia trener Wilgi II Kamil Zawadka.

reklama


Wilga II: Makulec, K.Winek, Tracz, Toteh, Świętulski, Cedric (70' Agastya), Pyra, Woroszył, Matysiak, Mianowski (80' J. Kęsik), Płatek.

Na 26 września zostało przełożone spotkanie Promnika Łaskarzew z Deltą Warszawa.

W następnej kolejce Wilga II zagra z Dębem Wieliszew, a Promnik z Madziarem Nieporęt.

Wyniki i tabela LO

łk

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama