reklama

baner projekt 

reklama

Wiosenna „Rodzinna Integracja ze Zdrowiem”

Opublikowano: 20 marzec 2023, 13:38 Kategoria Sport
piątkagarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Wiosnę już czuć w powietrzu, najwyższy więc czas zadbać o formę, a najlepiej to zrobić w rodzinnym gronie w Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie!

Na przywitanie wiosny, w piątek 17 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinna Integracja ze Zdrowiem”. Jest to innowacja pedagogiczna autorstwa Agnieszki Głodek, wyjątkowy projekt objęty patronatem honorowym Burmistrza Miasta Garwolina, za każdym razem gromadzący wielu rodziców wraz z dziećmi, chcących zacieśnić swe rodzinne więzi w duchu sportu i dobrej zabawy.

Tym razem dzieci i ich rodzice mogli wziąć udział w dwóch rodzajach aktywności. Dla mam i córek aerobik poprowadziła pani Kasia Baran, sportsmenka, instruktorka fitness oraz nauczycielka wf. w Piątce, zaś dla tatusiów i synów trening piłkarski poprowadził pan Karol Zawadka, nieoceniony trener drużyny piłkarskiej Wilga Garwolin, wraz ze swoimi czołowymi zawodnikami i współpracownikami z klubu – Grzegorzem Piesio i Piotrem Talarem.

reklama


Okazało się, że piłka nożna cieszy się dużym powodzeniem nie tylko u panów, lecz również u pań, i w treningu piłki nożnej ostatecznie uczestniczyły też chętne mamy i córki! Zarówno pani Kasia, jak i pan Karol wycisnęli z uczestników swoich treningów siódme poty, ale przy okazji też wiele nauczyli i pokazali, że ruch może być świetnym sposobem spędzania czasu dla całych rodzin.

Pod koniec spotkania tradycyjnie odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród. Nagrody główne tego spotkania ufundowały firmy OCHNIK i WALDI, zaś stałymi sponsorami wydarzenia są także firmy DAR-CARS, AMK DRUKARNIA oraz PROLECH.

O terminie kolejnego spotkania w ramach „Rodzinnej Integracji ze Zdrowiem” szkoła poinformuje niebawem. Ciekawe, jaką niespodziankę dla sportowych rodzin wymyśli teraz pani Agnieszka?

mat. pras., opr. red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama