reklama

baner projekt 

reklama

Rower i bieganie w jednym – weź udział w Duathlonie Garwolińskim

Opublikowano: 17 marzec 2023, 10:20 Kategoria Sport
duathloncsiktruchtacz.plhoryzont
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Miłośniku jazdy na rowerze i biegania to coś dla Ciebie! Właśnie wystartowały zapisy na tegoroczny Duathlon Garwoliński. Zawodnicy będą mieli do pokonania niespełna 28 km. Nie zwlekaj z decyzją – liczba miejsc ograniczona.

Duathlon Garwoliński organizowany jest od 2015 przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja amatorów jazdy na rowerze oraz biegania.

 

reklama


VIII edycja wydarzenia odbędzie się 30 kwietnia. Start i meta będą znajdowały się na terenach obok zbiornika retencyjnego w Garwolinie. Wokół zbiornika będzie także wytyczona trasa biegowa. W sumie będzie to 7,5 km biegu. 20-kilometrowa trasa rowerowa będzie biegła okolicznymi drogami publicznymi. Wyścig odbędzie się przy otwartym ruchu drogowym.

Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, kategoriach wiekowych oraz kategorii mieszkańców powiatu garwolińskiego. W zawodach maksymalnie będzie mogło wystartować 100 osób. Na wszystkich na mecie będą czekały medale, a na laureatów – statuetki.
Rejestracja online ruszyła dzisiaj.

Szczegółowe regulaminy zawodów oraz link do modułu zapisów można znaleźć na stronie www.csik.garwolin.pl 

mat.pras.


Komentarze  

+1 #2 sportdoktor 2023-03-20 12:58
W tym roku ma być rekordowa frekwencja. W pierwszej kolejności będą występować wszyscy ci, którzy zalecali jeszcze niedawno siedzenie w domach. Mają występować w maskach. A główna nagroda to worek z maskami.
Cytować
-1 #1 sportdoktor 2023-03-20 12:55
W rym roku ma być rekordowa frekwencja. W pierwszej kolejności wystartują wszyscy, którzy zalecali jeszcze niedawno siedzenie w domu. Mają biegać i jeździć w maseczkach. A nagrodą główną bedzie karton maseczek.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama

TOP

reklama