reklama

baner projekt 

reklama

Cheerleaders w Garwolinie! Dream Team z medalami

Opublikowano: 16 marzec 2023, 13:11 Kategoria Sport
cheerleadersno namedream team
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Blisko 600 uczestników z całej Polski wzięło udział w Otwartym Mazowieckim Turnieju Cheerleaders w Garwolinie. Nasze miasto było gospodarzem tego wydarzenia już po raz dziewiętnasty. W tym roku uroczyste otwarcie wydarzenia zyskało wyjątkową oprawę – w związku z jubileuszem 600-lecia Garwolina.

Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders z cyklu Grand Prix Polski 2023 odbył się 11 marca w Hali Stulecia przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie. Do Garwolina zjechali tancerze z całego kraju. 43 duety i 42 zespoły. W sumie w wydarzeniu wzięło udział blisko 600 zawodników. Ich zmaganiom na parkiecie przyglądała się wykwalifikowana komisja sędziowska która wyłoniła najlepszych z najlepszych. W tym gronie nie mogło zabraknąć zawodniczek reprezentujących gospodarza – klub NoName.


Na podium stanęły zespoły: Dream Team Senior - Freestyle Pom Senior, Dream Team Youth - Freestyle Pom Youth, duet Lena Bukowska i Jagoda Kałaska - Freestyle Pom Youth, Dream Team Senior II - Pom Dance Premier Masters, Dream Team Bis - Pom Dance Elite Junior Młodszy, Dream Team Mini - Pom Dance Elite Dzieci, Dream Team Kids - Pom Dance Elite Junior Młodszy.

reklama


Turniej był jednym z wydarzeń organizowanych w ramach 600-lecia Garwolina, dlatego wyjątkową oprawę zyskało uroczyste otwarcie wydarzenia. Uczniowie z Zespołu Szkół w Miętnem zatańczyli poloneza, a zawodniczki klubu No Name przygotowały specjalny pokaz taneczny.

W uroczystym otwarciu wzięli udział: Janina Ewa Orzełowska – wicemarszałek województwa mazowieckiego, burmistrz Garwolina Marzena Świeczak i przewodniczący miejskiej rady Andrzej Ostolski, radni powiatowi Kazimierz Sionek i Agnieszka Sadowska-Janiec, Elżbieta Woźniak-Sionek z Fundacji Instytut Rzeczypospolitej, Leszek Cichocki i Piotr Patłaszyński z Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, Bartosz Penkala z Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, Jarosław Kargol – dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz
Agnieszka Majewska – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Garwolinie

Honorowy patronat nad turniejem objęli: Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego i Marzena Świeczak Burmistrz Miasta Garwolin, Marcin Kołodziejczyk Wójt Gminy Garwolin

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

red.

fot. jd

 


Komentarze  

-1 #1 stowarzyszeniamieszkaniec 2023-03-16 18:03
A Pani Ela Sionek była w telewizji w programie Czarno na bialym,jako jedna z trzech osób w kierownictwie Instytutu Rzeczypospolite j, który podonnież też otrzymał pieniądze na zakup nieruchomości.D ostają nasze pieniądze, które potem gdzieś trzeba rozdać,żeby sie rozliczyć.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama

TOP

reklama