reklama

baner projekt 

reklama

Policjanci na podium turnieju w Górznie

Opublikowano: 27 luty 2023, 10:39 Kategoria Sport
górznoturniejpolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

25 lutego na Hali Sportowej w Górznie został rozegrany halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Garwolinie wywalczyli podium i zajęli w turnieju III miejsce. Najlepszym bramkarzem zawodów okazał się dzielnicowy Grzegorz Tobiasz. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie stanowią zgrany zespół - zarówno w służbie, jak i na boisku. Efekty tego można było obserwować podczas rozgrywanego w Górznie halowego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Policjanci odnieśli w nim niemały sukces - wywalczyli podium i zajęli w turnieju III miejsce z 15 rywalizujących w zawodach drużyn. Indywidualnie najlepszym bramkarzem turnieju okazał się nasz kolega – dzielnicowy Grzegorz Tobiasz.

Ostatecznie podium wyglądało następująco:

reklama


  • I miejsce – OSP Łaskarzew
  • II miejsce – OSP Wygoda
  • III miejsce – KPP Garwolin

Policjanci garwolińskiej komendy od wielu lat w czasie wolnym od służbyspotykają się  na hali i trenują swoje umiejętności piłkarskie. Nie robią tego tylko dla udziału w turniejach, ale także dla siebie, by utrzymać sprawność fizyczną, potrzebną w policyjnej pracy. Rozgrywki pomiędzy przedstawicielami róznych służb mundurowych to bardzo dobra okazja do kontynuowania współpracy poza obszarem codziennych zadań. To również sposób na odreagowanie i integrację dla funkcjonariuszy.

Gratulujemy naszym Kolegom sukcesu. Zawsze jesteśmy z Wami i wspieramy Was naszym dopingiem. Życzymy kolejnych zwycięstw i powodzenia w rozwijaniu sportowych pasji.

KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz