reklama

baner projekt 

reklama

Historyczny wynik rodzeństwa Kotlarskich

Opublikowano: 23 styczeń 2023, 12:17 Kategoria Sport
mks garwolinbadminton
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Po raz pierwszy w historii zawodnicy MKS Garwolin wygrali Otwarte Grand Prix w badmintonie. Na najwyższym stopniu podium stanęli Anna i Tomasz Kotlarscy. W weekend z powodzeniem w zawodach wystartowali także seniorzy.

W dniach 20-22 stycznia w Suchedniowie odbyły się Otwarte Grand Prix młodzieżowców, juniorów młodszych i młodzików młodszych, którego organizatorem był PulsLift UKS Nike Suchedniów. Na tych zawodach nie zabrakło Anny i Tomasza Kotlarskich z MKS Garwolin.

Ania zagrała w kategorii młodzieżowców - tu w grze pojedynczej dziewcząt zajęła I miejsce, natomiast w grze podwójnej z Magdaleną Tatomir (KS Chojnik Jelenia Góra) - II miejsce.

reklama


Tomek w kategorii juniora młodszego w grze mieszanej z Antoniną Cybulką (CT Arena Hawel Academy Poznań) wygrywają całe Grand Prix, tocząc po drodze kilka zaciętych trzysetowych meczy. W pozostałych grach Tomek odpada w eliminacjach po trzysetowych meczach z późniejszymi finalistami.

Seniorzy MKS rywalizowali w sobotę we Wrocławiu w ramach Turnieju Seniorów Hasta la Vista Cup 2023. Maria Brzeźnicka w grze podwójnej kobiet w kat. 25+ zajęła 2 miejsce wraz z partnerką Sylwią Tupalską. W grze singlowej w kat. 50+ okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając rywalizację. Krzysztof Walenda był trzeci w singlu kat. 30+. Oboje w grze mieszanej kat. 45+ stanęli na najwyższym stopniu podium.

łk

fot. MKS Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama