reklama

baner projekt 

reklama

Głosuj i wybierz Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2022

Opublikowano: 17 styczeń 2023, 12:35 Kategoria Sport
sportowiec powiatu garwolińskiegoplebiscytbal mistrzów sportu
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Pokonywali samych siebie i ustanawiali nowe rekordy! Reprezentowali miasto i powiat nie tylko na arenach ogólnopolskich, ale także na wielu wydarzeniach międzynarodowych. Znamy nazwiska 5 wybitnych sportowców, którzy powalczą o tytuł najlepszego. Kto zwycięży i zostanie „Sportowcem Powiatu Garwolińskiego 2022”? To zależy od Was! Głosujcie i wybierzcie swojego faworyta do tego tytułu!

Po dwóch latach przerwy plebiscyt „Sportowiec Powiatu Garwolińskiego” powraca. O tytuł najlepszego zawodnika 2022 roku reprezentującego nasz powiat na sportowych arenach powalczy 5 kandydatów. Głosowanie startuje dziś i potrwa do 14 lutego. Zwycięzcę plebiscytu poznamy 18 lutego podczas XIX Balu Mistrzów Sportu, który odbędzie się w Hotelu Sulbin.

Ciężko trenują, stratują w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Reprezentują kraj i nasz powiat garwoliński, przynosząc mu niejednokrotnie ogromną sławę. Teraz czas, żeby spośród nich wybrać tego najlepszego. Po raz kolejny Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz portal WirtualnyGarwolin.pl zapraszają do wzięcia udział w plebiscycie „Sportowiec Powiatu Garwolińskiego”. Zagłosuj i wybierz sportowca, który w tym roku otrzyma ten tytuł.

reklama


Jak głosować?

Swoje głosy można oddawać na cztery sposoby. Głosowanie odbywa się na fanpage’u Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Tam oddajecie głos poprzez polubienie zdjęcia lub jego udostępnienie. Każde polubienie to jeden głos na kandydata, udostępnienie zdjęcia liczy się podwójnie. Głosować można także poprzez sondę i SMS na portalu WirtualnyGarwolin.pl. Głos oddany w sondzie to jeden punkt. Głosy oddane poprzez sms liczą się podwójnie.

Sylwetki kandydatów i moduł do głosowania znajdziecie w serwisie www.wirtualnygarwolin.pl/plebiscyt.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz