reklama

Eklektyzm w wydaniu glamour: zestawienie modnych aranżacji z płytkami marmurowymi w tle

Opublikowano: 21 listopad 2022, 09:58 Kategoria Rozmaitości
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Stojąc przed wyborem odpowiednich płytek do domu, należy brać pod uwagę wiele istotnych aspektów. Jednym z nich jest jakość produktu. Planując wyłożenie nimi podłogi czy też ścian warto zastanowić się, jakie płytki sprawdzą się najlepiej w codziennym użytkowaniu. Jest to wyjątkowo ważne, ponieważ dobrze wykonane powinny służyć przez lata.

Eklektyzm w wydaniu glamour

Decydując się na odpowiednie płytki, nie trzeba ograniczać się tylko do jednego stylu. Płytki marmurowe świetnie sprawdzą się w zestawieniu z nowatorskimi aranżacjami. Dodają charakteru wnętrzu i stanowią idealną bazę do jego dalszego urządzania. Dobrze dobrane płytki będą pasowały zarówno do minimalistycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni.

eklektyzm w wydaniu glamour plytki marmurowe

reklama


Szeroka gama wyboru

Firma Klink w swoim asortymencie posiada duży wybór wariantów płytek. Na stronie internetowej można znaleźć płytki marmurowe w jasnych odcieniach oraz w ciemniejszej kolorystyce. Odcienie beżu współgrają zarówno wnętrzem urządzonym w stonowanych barwach, jak i w zestawieniu z tymi bardziej intensywnymi. Odcienie brązu i czarnego wbrew pozorom odnajdują się świetnie nie tylko w towarzystwie ciemnych kolorów. Jasne wnętrza, zaaranżowane z ciemnymi płytkami, prezentują się nad wyraz szykownie i gustownie. Dodatkowo, w ofercie  sklepu znajdują się płytki polerowane, a także w wykończeniu matowym. W zależności od wyboru, marmurowy wzór sprawi, że wnętrze zyska elegancki charakter. Płytki polerowane spowodują, że przestrzeń będzie jaśniejsza, a także spotęgują grę światła. Wykończenie matowe dzięki oryginalnemu designowi zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Płytki ścienne czy podłogowe?

W zależności od przeznaczenia, płytki można podzielić na te do zastosowania na powierzchniach poziomych oraz pionowych. Płytki podłogowe charakteryzują się szerszym zakresem zastosowania niż płytki ścienne. Pierwsze z nich cechuje przede wszystkim duża odporność na obciążenia. Dzięki temu nacisk mebli czy innych sprzętów codziennego użytku nie zniekształca ich. Odpowiednia grubość i twardość tego typu materiałów sprawia, że zachowują swój kształt. Dodatkowo, wysoka klasa ścieralności wpływa na fakt, że są niezwykle trwałe. Płytki ścienne świetnie sprawdzają się we wnętrzach i pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka.

plytki scienne marmurowe

Charakteryzują się łatwością w obróbce, dzięki czemu udaje się doprowadzić je do odpowiedniego rozmiaru. Sprawia to, że można z łatwością dopasować do małych przestrzeni, a także stworzyć z nich ozdobne detale. Płytki ścienne w Klink.pl charakteryzują się nowoczesnym designem. Firma nie ogranicza się tylko do jednolitych wariantów. W ofercie można znaleźć oryginalnie zdobione i stylowe płytki. Dodatkowy atutem jest fakt, że produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Przez to są wysoce odporne na wilgoć i zanieczyszczenia.

Wiele możliwości zastosowania

Przy aranżacji wnętrza warto otwierać się na nowatorskie rozwiązania. Płytki mogą być bazą do dalszego urządzania wnętrza lub przeciwnie, stanowić inspirację, wokół której zagra cała reszta. Sprawdzają się także w tworzeniu wyjątkowych mozaik ściennych. Dzisiaj coraz bardziej popularne są aranżacje, w których płytkami wyłożone jest kilka pomieszczeń. To obrazuje, że sprawdzają się zarówno w pokoju dziennym, jak i przedpokoju. Ich zastosowanie jest niezwykle praktyczne oraz wpływa na komfort użytkowania. 

Matreriał partnera


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama