Jak wybrać dobrego bukmachera?

Opublikowano: 31 sierpień 2019, 21:18 Kategoria Rozmaitości

Ranking bukmacherów to narzędzie, które znacznie ułatwia zorientowanie się w dynamicznie zmieniającym się świecie zakładów bukmacherskich. Po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej rynek te zaczął się dynamicznie zmieniać, a od kilkunastu miesięcy obserwować można bardzo duże przyśpieszenie w świecie bukmacherów. Pojawiają się nowi gracze, nowe zakłady i nowe promocje. Jak się w tym wszystkim nie zgubić i grać bezpiecznie?

  1. Bezpieczna gra
  2. Ranking bukmacherów

Bezpieczna gra

Pierwsze, co powinien zrobić gracz zainteresowany zakładami u danego bukmachera, to sprawdzić, czy znajduje się on na liście legalnych bukmacherów. Obecnie polscy bukmacherzy mają obowiązek ubiegania się o licencję Ministra Finansów, bez której nie mogą w sposób zgodny z prawem prowadzić zakładów. Oczywiście większość osób nie ma wątpliwości, że Totolotek albo STS dysponują takimi zgodami, coraz więcej osób kojarzy także nazwę LVBET, natomiast trzeba pamiętać, że na rynku od kilku miesięcy sukcesywnie pojawiają się nowi bukmacherzy z niewątpliwie ciekawą i atrakcyjną ofertą. Przed rejestracją i grą w takim czy innym serwisie, warto się jednak upewnić, czy aby napewno jest to nowy, legalny bukmacher, a nie jeden z niewielu już pozostałych na polskim rynku oszustów. Ustawa hazardowa chroni graczy w coraz lepszy sposób, natomiast warto zawsze zachować dodatkową ostrożność i właściwie jednym kliknięciem sprawdzić, czy bukmacher jest rzeczywiście legalny.

Ranking bukmacherów

Istotną pomocą dla początkujących graczy są rankingi bukmacherów, tworzone na bieżąco, aktualizowane i szybko uwzględniające pojawiający się na rynku nowych bukmacherów. Ranking to przydatne narzędzie z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, pozwala sprawdzić, czy interesujący cię bukmacher prowadzi legalną działalność. Po drugie, ranking bukmacherów pozwala go zobaczyć na tle oferty innych bukmacherów. Po trzecie, tego typu zestawienia zwracają uwagę graczy na konkretne aspekty oferty, które trzeba uwzględniać porównując bukmacherów. Po czwarte w końcu, przy wielu takich rankingach znaleźć można atrakcyjne kody promocyjne, które (po wpisaniu na stronie bukmachera) rozszerzają standardową ofertę bonusów bukmacherskich. Dzięki takim kodom gracz zyskuje dodatkowe środki na grę właściwie bez większego wysiłku. Ponadto, na stronach z rankingami bukmacherów znaleźć można artykuły poświęcone nowościom bukmacherskim, jak choćby zakładom poświęconym tematyce mediów, celebrytów, kursów walut i paliw, wydarzeniom okołosportowym, jakie proponuje BETFAN.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież