Urodziny dla dzieci w sali zabaw – to będzie wyjątkowe przyjęcie!

Opublikowano: 11 czerwiec 2019, 16:12 Kategoria Rozmaitości
Chcesz urządzić dla swojej pociechy urodziny, które będą jedyne w swoim rodzaju? Pomyśl o zamówieniu wyjątkowego przyjęcia na sali zabaw!

Gdy urodziny Twojego dziecka mają odbyć się już niedługo, to najlepszy moment, aby pomyśleć o ich organizacji. Świetnym pomysłem na urodziny dla dzieci będzie wynajęcie miejsca w sali zabaw stworzonej specjalnie z myślą o najmłodszych.

Aktualnie takie imprezy dla dzieci w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce organizowane są coraz częściej. Do wyboru mamy różnorodne sale zabaw – od tych klasycznych aż po tematyczne, na przykład poświęcone kosmosowi czy dinozaurom.

Jeśli również myślisz o tym, aby urządzić imprezę dla dziecka w sali zabaw, sprawdź nasz poradnik i przygotuj takie urodziny, które będą jedyne w swoim rodzaju!

 

Sala zabaw – idealne miejsce na dziecięce urodziny

Urodziny dla dziecka można urządzić w domu, ale chyba każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że przyjęcie u siebie to nie lada wyzwanie. Zakupy, sprzątanie przed i po imprezie, a także ewentualne straty skutecznie zachęcają do urządzenia imprezy w zewnętrznej sali.

Doskonałym pomysłem na imprezy dla dzieci niezależnie od pory roku może być sala zabaw. Zadaszona sala wypełniona jest wtedy po brzegi ciekawymi atrakcjami dla najmłodszych – trampoliny, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe czy baseny z piłeczkami to tylko niektóre z nich.

Dodatkowo, wiele sal oferuje również możliwość wynajmu salek na urodziny dla dzieci oraz inne imprezy okolicznościowe. Salka jest wynajmowana na wyłączność i dzieci mogą najpierw odśpiewać w niej „Sto Lat” dla solenizanta, wręczyć mu upominki, przekąsić coś, a potem iść bawić się na salę. Zabawa może odbywać się także pod okiem animatorów, dlatego rodzice nie muszą wtedy spędzać czasu ze swoimi pociechami – o wszystko zadbają specjaliści w zakresie dziecięcej rozrywki.

Urodziny dla dziecka zorganizowane w sali zabaw to zatem doskonałe połączenie frajdy, która przypadnie do gustu solenizantowi oraz jego gościom, a także komfortu dla rodziców, ponieważ takie przyjęcie nie będzie wymagało żadnej organizacji.

 

Ile kosztują urodziny dla dziecka w sali zabaw?

Rodzice często obawiają się, że imprezy dla dzieci w salach zabaw są bardzo kosztowne. Jednak tak naprawdę za taką rozrywkę wcale nie trzeba płacić bardzo dużo.

Za urodziny dla dzieci w Warszawie będziemy musieli zapłacić od około 40 do 80 złotych za jednego gościa. Ceny zależne są przede wszystkim od wybranej sali oraz pakietu urodzinowego i jego zawartości.

 

W najtańszym pakiecie najczęściej otrzymamy:

  • salkę urodzinową na wyłączność na wyznaczony czas – najczęściej 2 godziny
  • wstęp do sali zabaw dla dzieci – na ten sam czas, na który wynajęta jest salka urodzinowa
  • pomoc opiekuna urodzin
  • poczęstunek i napoje w wyznaczonym zakresie
  • drobny upominek dla solenizanta

 

W droższych pakietach można otrzymać także dodatkowe usługi i gadżety, na przykład zaproszenia dla gości, opiekę animatora, tort urodzinowy, specjalną dekorację sali, na przykład balkony na hel, stolik dla rodziców.

Dokładne informacje o cenach organizacji imprez dla dzieci w salach zabaw można znaleźć na ich stronach internetowych.

 

Airo Space Kids – niezapomniane imprezy dla dzieci w Warszawie!

Jeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie urządzić udane urodziny dla dzieci w Warszawie, pomyśl o sali zabaw Airo Space Kids, która znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej, w dzielnicy Włochy.

To doskonałe miejsce dla najmłodszych – duża sala zabaw urządzona w kosmicznym stylu, gdzie czekają rozmaite atrakcje: trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, baseny z gąbkami, tor gokartowy, aby wspomnieć jedynie o paru z nich.

Ceny rozpoczynają się już od 50 złotych od osoby od poniedziałku do czwartku i od 60 złotych od osoby od piątku do niedzieli. Do standardowych pakietów urodzinowych można wykupić także szereg dodatkowych opcji.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież