Ranking bukmacherów 2019, czyli czego spodziewać się w tym roku?

Opublikowano: 29 styczeń 2019, 21:15 Kategoria Rozmaitości
W Polsce sytuacja związana z zakładami bukmacherskimi zmienia się z roku na rok, a liczba legalnych bukmacherów stale rośnie. Polscy typerzy zastanawiają się, jakich zmian oczekiwać w roku 2019. Jak będzie wyglądał ranking bukmacherów w tym roku? Jakie oferty przygotują dla graczy nowe firmy bukmacherskie? Branża bukmacherska rozwija się w zawrotnym tempie, dlatego należy z uwagą śledzić wydarzenia na rynku zakładów sportowych.

Aby ocenić, co się może wydarzyć w przeciągu tego roku, należy przede wszystkim przeanalizować, jak wyglądały zakłady bukmacherskie w Polsce po wejściu Ustawy Hazardowej na wiosnę 2017 roku. Po nowelizacji tejże Ustawy, na mocy jej ustaleń, zostało wyraźnie zdefiniowane, jakie podmioty mogą ubiegać się o status legalnego bukmachera, a także na jakich zasadach mają być zawierane zakłady bukmacherskie. Był to również okres, w którym znacząco wzrosło zainteresowanie odnośnie polskich bukmacherów. W połowie roku 2017, ranking bukmacherów składał się z zaledwie sześciu firm, które posiadały licencję i mogły oferować legalne zakłady w naszym kraju. Ze względu na to, w sieci można było znaleźć bardzo dużo stron, które co chwilę tworzyły coraz to nowszy ranking legalnych bukmacherów.

Kolejny rok przyniósł ze sobą więcej firm, które otrzymały licencję na zawieranie zakładów wzajemnych. W związku z tym zmieniał się również ranking bukmacherów internetowych. Obecnie na terenie Polski działa aż 14 operatorów, u których gracze mogą legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Na ten moment lista legalnych podmiotów bukmacherskich prezentuje się następująco: Fortuna, PZBuk, Milenium, LV BET, STS, Totolotek, TotalBet, Etoto, BetClic, forBET, SuperBet, Ewinner, Typiko, TRAF Zakłady Wzajemne. Tej listy nie należy w żaden sposób traktować jako ranking zakładów bukmacherskich, ponieważ kolejność wymienionych operatorów jest całkowicie przypadkowa.

Liczba bukmacherów online znacznie się zwiększyła w roku 2018, a sami gracze otrzymali możliwość obstawiania u nowych operatorów, którzy wnieśli powiew świeżości w świat zakładów sportowych. W roku 2019 można się spodziewać nowych bukmacherów, a także znaczną rotację w rankingach, ponieważ zapowiada się ciekawy rok dla bukmacherki w Polsce.

Rok 2019, czyli jak obecnie wygląda oferta zakładów bukmacherskich.

Wraz z wejściem nowelizacji Ustawy Hazardowej, bukmacherzy, którzy nie chcieli dostosować się do nowego prawa, postanowili wycofać się z naszego rynku. Zostawili miejsce dla firm, które wyraziły chęć przestrzegania przepisów, w tym płacenia najwyższego w Europie podatku od obrotu. I tak oto, jak w 2018, także i w 2019 roku z pewnością wystartuje kilka firm, które otrzymały licencję, jednak nie wiemy jaką przygotowali ofertę dla swoich graczy. Ze względu na to, eksperci przewidują, że ranking bukmacherów ulegnie wielu zmianom na przestrzeni całego roku. Dodatkowo, kilka większych firm, jak chociażby bwin, złożyły do Ministerstwa Finansów odpowiednie dokumenty i teraz oczekują na ich rozpatrzenie.

Wygląda na to, że ranking bukmacherów w Polsce ulegnie sporej aktualizacji. Jednak zarówno dla nowych graczy, jak i dla doświadczonych typerów, jest to świetna wiadomość. Oznacza to, że wraz z wejściem nowych firm bukmacherskich, szykują się nowe promocje bukmacherskie. Operatorzy i tak muszą stale dostosowywać swoją ofertę do oczekiwań swoich graczy, inwestując w rozwój aplikacji mobilnych, dopracowując swój serwis internetowy, dodając coraz to nowsze dyscypliny sportowe oraz ulepszając zakłady live. Tak więc, jak na razie, prognoza na rok 2019 zapowiada się bardzo korzystnie dla zakładów wzajemnych oraz firm oferujących tego typu rozrywkę.

Rozwój aplikacji mobilnych, czy będzie można oglądać transmisje na żywo?

Coraz częściej, wpisując „legalny bukmacher ranking” lub też „bukmacherzy online ranking” i szukając na różnych stronach najkorzystniejszej oferty bukmacherskiej, patrzymy również na to, czy operator posiada swoją własną aplikację mobilną. W czasach, kiedy to właśnie na smartfonie korzystamy z Internetu, brak aplikacji na telefon może okazać się sporym minusem. Ze względu na to, firmy stale dążą do tego, żeby ich aplikacje były jak najbardziej rozwinięte. Najlepsi bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, że prosty dostęp do konta i możliwość obstawienia zakładów już nie wystarcza. Zagraniczni bukmacherzy posiadają świetnie rozwinięte technologie, a polscy operatorzy starają się dostosować również i swoje aplikacje do światowego poziomu. Już wcześniej wspomniany bwin, który bardzo chce wrócić na nasz rynek, oferuje doskonale dopracowaną aplikację na telefon, która umożliwia oglądanie transmisji na żywo. Wielu ekspertów sądzi, że operatorzy, którzy chcą być określeni mianem najlepszego bukmachera, muszą także wprowadzić tę opcję.

Zakłady bukmacherskie online ranking – czy istnieje najlepszy bukmacher?

Wiele osób stale poszukuje informacji na temat bukmacherów internetowych - co oferują, jak wyglądają opinie graczy, jaka jest minimalna wysokość pierwszego depozytu, czy operator posiada bonusy powitalne oraz czy jest w sieci kod promocyjny, który pozwoli na zgarnięcie większych korzyści podczas rejestracji. Podczas robienia swojego własnego śledztwa, nie należy kierować się tytułami, które mówią „legalni bukmacherzy ranking, tu znajdziesz najlepszych bukmacherów”, ponieważ często jest tak, że tego typu serwisy prowadzą współpracę z danym operatorem, który opłaca promocję na ich stronie. Do informacji podawanych na portalach, na których dany bukmacher jest zachwalany pod niebiosa, należy podchodzić z dużą dawką sceptycyzmu. Jeśli chcesz się dowiedzieć, w których firmach obstawianie kuponów jest najkorzystniejsze, lepiej samemu się zorientować w ofercie, można nawet obstawić kupon, korzystając z opcji bonus bez depozytu i na tej podstawie stworzyć swoje własne zestawienie.

Co oferują bukmacherzy na swoich stronach internetowych?

Każdy bukmacher na swoim portalu oferuje możliwość obstawienia kuponu na wybrane przez gracza zdarzenia, w danej dyscyplinie sportu. Obecnie na polskim rynku można wybierać w około 30 różnych dyscyplinach oraz wielu ligach, tak więc miłośnicy piłki nożnej będą mogli obstawiać na przykład mecze Premier League, a fani koszykówki rozgrywki NBA. Jednak zanim obstawi się kupon, należy zwrócić uwagę na typy bukmacherskie oraz na wysokość kursów, żeby móc trafnie wytypować zwycięzcę i nie przegrać zakładu. Wielu zawodowych graczy woli typować wysokie kursy, ponieważ ten typ strategii jest bardziej opłacalny. Dlatego też typerzy szukają jak najbardziej optymalnych kursów, żeby wejść do gry.

Sprawdź najlepszych bukmacherów kodybukmacherskie - legalni bukmacherzy ranking

Wielu bukmacherów oferuje promocje, takie jak chociażby darmowe bonusy powitalne lub też bonus na start. Jest to dosyć popularny sposób promocji powszechnie stosowany w różnego rodzaju grach hazardowych, żeby przyciągnąć nowych klientów. W zakładach bukmacherskich także jest to bardzo popularny zabieg, gdzie oferowany jest bonus powitalny, przyznawany za sam fakt rejestracji. Jeśli ktoś chce rozpocząć grę u bukmachera, bonusy powitalne są absolutnym standardem, a ich wysokość różni się w zależności od strony internetowej oraz bukmachera. Jest również zakład bez ryzyka, popularnie nazywany wśród typerów cashbackiem. Są także bonusy od depozytu, gdzie operatorzy oferują na przykład podwojenie wpłaconych depozytów.

Na polskim rynku jest już również standardem obstawianie zakładów na żywo, co cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Dzięki zakładom live można obstawiać różnego rodzaju sporty i obserwować rozwój sytuacji w czasie rzeczywistym. Niestety, jeszcze żadna strona internetowa prowadzona przez legalnych bukmacherów nie pozwala na oglądanie transmisji na żywo. Fani tego typu rozrywki mają ogromną nadzieję, że w roku 2019 się to zmieni.

Podsumowanie.

Obecnie nie wiadomo jeszcze jak zmienią się zakłady bukmacherskie ranking, jednak zmiana jest nieunikniona. Na aktualizację obecnych zestawień trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, jednak wraz z wejściem oferty już legalnych bukmacherów oraz z legalizacją nowych operatorów, bukmacherzy ranking będzie stale ewoluował.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież