reklama

Nowy klip Wadora z Garwolina już w sieci [wideo]

Opublikowano: 16 listopad 2023, 16:14 Kategoria Kultura
garwolinwadordaniel jończyk
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się teledysk do utworu „Ty i ja”, autorstwa Wadora – obiecującego artysty z Garwolina. Reżyserem klipu jest Daniel Jończyk.

Wador będąc członkiem kolektywu Premade, tym razem w pojedynkę opowiada historię miłości, przyjaźni i zabawy, jednocześnie pisząc o zmaganiach z emocjonalnymi wyzwaniami. Utwór to prawdziwa mieszanka melancholii, euforii i refleksji, której towarzyszą chwytliwe melodie.

Teledysk do „Ty i Ja” jest efektem pasji, zaangażowania, kreatywności oraz przyjaźni- elementów, które definiują artystyczną podróż - Wadora. Jego teksty pełne są emocji, a melodyjne brzmienia wnoszą nowe światło do lokalnej sceny muzycznej, która chętnie wspiera młodych artystów.

To wyjątkowe dzieło zostało wizualnie uchwycone dzięki talentowi młodego reżysera również z Garwolina, znanego jako "inko.x". Daniel Jończyk, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, doskonale oddał esencję utworu, tworząc teledysk, który wciąga od pierwszych chwil. Piękne kadry oraz montaż, świetnie oddają klimat całego utworu.

reklama


mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama