reklama

Premiera już dziś! Nowy singiel Moniki Szostak

Opublikowano: 27 październik 2023, 11:03 Kategoria Kultura
Monika Szostak
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

- Gram na pianinie i piszę teksty o tym czego doświadczam, czego mnie życie uczy oraz o tym, co najważniejsze i co najbardziej nas wszystkich porusza - miłości. I też o tym jest mój najnowszy singiel – „Wolność” – mówi Monika Szostak. Premiera już dziś o godzinie 19:00!

Moniki Szostak nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Pierwsze muzyczne kroki stawiała na garwolińskiej scenie muzycznej, chwytając swoim głosem za serca publiczność w każdym wieku. Później była uczestniczką II edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland” (drużyna Patrycji Markowskiej). W październiku 2022 roku, po kilkunastomiesięcznym rozstaniu z muzyką, debiutowała na scenie Radia Polskiego Trójka w koncercie pt. "Późni wnukowie śpiewają Norwida". Teraz tworzy własne piosenki i dzieli się swoją muzyczną wrażliwością. Już za kilka godzin będzie można usłyszeć jej najnowszy singiel.

 

reklama


- Utwór pojawił się w mojej głowie spontanicznie i od razu wiedziałam, że powstanie z tego piosenka. Można powiedzieć, że powstała ona podczas drogi do studia w zimny, jesienny wieczór. Z zapisaną na dyktafon linią melodyczną poszłam do producenta Austee Fox i razem stworzyliśmy aranżacje - mówi Monika Szostak.

O czym jest „Wolność?” - Dla każdego to słowo oznacza co innego, dla mnie wolność to przede wszystkim możliwość wyboru, czegokolwiek. To lekkość. Poczucie, że wszystko jest możliwe. Że nic i nikt mnie nie ogranicza. Mogę z radością podążać za tym czego moja dusza pragnie. Wolność to też brak lęku. Wolność to życie w miłości. Odwaga, żeby być sobą, autentyczną. Do takiej wolności dążę. Takiej wolności już zasmakowałam. I takiej wolności życzę każdemu z nas. Wolność jest o procesie zmiany, o szukaniu tej wolności w sobie. O rozbieraniu siebie samej jak cebuli z kolejnych warstw, żeby dotrzeć do siebie samej, prawdziwej, nieskazitelnej, świeżej, nieograniczonej niczym i nikim - opowiada Monika.

Jesteście ciekawi najnowszej piosenki Moniki Szostak? Premiera już dziś o godzinie 19:00! https://www.youtube.com/watch?v=SWlGWjtyqZ8 

jd

https://open.spotify.com/artist/1kfmcXsAUumkNXIZ4a39mb 

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094727166218

Instagram: www.instagram.com/monikaszostak_official/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCALnzygHXT_M5Q_bLoIp2sw


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama