reklama

"Sposób na blondynkę” na scenie w Garwolinie

Opublikowano: 21 wrzesień 2023, 08:21 Kategoria Kultura
sposób na blondynkę
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

16 listopada w Garwolinie spektakl „Sposób na blondynkę”. W obsadzie Ciachorowski, Jamróz, Dąbrowski i Krawczyk.

Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie - kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać.

Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha?

reklama


Oszustwo romantyczne jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w Sieci niekiedy bywa naprawdę niebezpiecznie. Kto kogo złowi, złota rybka rekina czy odwrotnie? Jest jeszcze Tajemnicza Kobieta, która nie ma w życiu już nic do stracenia i oczywiście jest również ten trzeci: najsłynniejszy w kraju detektyw, który może i umie wszystko.

Na pozór to wydaje się proste… Zalogować się na portal randkowy, by stworzyć swoje nowe “ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w internecie każdy może być blondynką; nawet blondynka.

Czarek staje w szranki z Zygmuntem o względy idealnej Cindi, wielbicielki tańca na rurze, której zdjecie znajdują w Internecie. Wszystkie chwyty są dozwolone.

Na ile byłbyś w stanie zaryzykować, jeśli stawką jest szczęśliwa przyszłość?

Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra  dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić?  Kto będzie bardziej wyrafinowany: ofiara czy oszust?

Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.

W garwolińskiej obsadzie: Jamróz, Dąbrowski, Ciachorowski, Krawczyk.

Spektakl odbędzie się 16 listopada o godz.19 w Kinie Wilga w Garwolinie. Bilety od 100 zł,  dostępne pod nr. tel. 504 036 220 oraz na kupbilecik.pl , biletyna.pl.

 sposobplakat

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama